HC Stadion Vrchlabí – Poslední příprava bude proti Hronovu
Preview k zápasu

Poslední příprava bude proti Hronovu

Raina Tomanová

Poslední přípravné utkání čeká hráče HC Stadionu Vrchlabí ve čtvrtek 14.9. Ke konci září se již vrhnou do mistrovských zápasů, ale ještě je čeká mač s Hronovem, se kterým na domácím ledě prohráli poměrem 1:2. Vrchlabský celek tedy má co oplácet.

HC Stadion má za sebou již sedm přátelských zápasů. Dvakrát se utkal s Benátkami, proti kterým má bilanci 1:1. Proti Děčínu dokázalo Vrchlabí dvakrát zvítězit, ale nedařilo se jim proti Letňanům a také proti Hronovu, se kterým se utká v posledním zápase před hlavní sezonou. Oplatí mu porážku a odveze si z jeho ledu výhru?

HC Hronov má za sebou pouze dva přípravné zápasy. V prvním porazil HC Stadion, k dalšímu zajížděl na led Náchoda, kde urval výhru 4:3 po samostatných nájezdech. Informace o dalších utkáních nejsou k dispozici. Pro Hronov tak může být další skalp Vrchlabí bonusem, který je nakopne do sezóny.