HC Stadion Vrchlabí – Po více jak týdnu vyjíždíme opět ven

Po více jak týdnu vyjíždíme opět ven

18.10.2024
Lucie Horčičková

HC Stadion Vrchlabí zajíždí po 10 dnech, během kterých odehrál dvě utkání na domácím ledě, opět na půdu soupeře. V sobotu 19.10. se tak Stadion postaví proti pražské Kobře.

HC Stadion Vrchlabí získal v posledních dvou utkáních, které odehrál před domácím publikem, plný počet bodů. Nejprve do Vrchlabí zavítala Kadaň, kterou Stadion porazil vysokým poměrem 6:2. V posledním zápase jsme přivítali silného soupeře z Benátek nad Jizerou a diváci mohli vidět celkem 11 branek. Po první nerozhodné třetině (1:1), si hosté vypracovali v prostřední části utkání dvoubrankové vedení, které ale dokázal do konce třetiny zkorigovat Ján Bendík (2:3). Třetí třetina již byla v režii Horalů, kteří využili úbytku sil hostujících hráčů a čtyřmi brankami otočili vývoj utkání na svojí stranu. Utkání skončilo výsledkem 7:4 a hattrickem Štěpána Turka..
Vrchlabí je nyní na 4. příčce tabulky s 15 body.

Posledních 5 zápasů HC Stadion Vrchlabí
8. kolo -HC Stadion Vrchlabí x HC Benátky nad Jizerou 7:4 (1:1, 2:3, 4:0)
7. kolo - HC Stadion Vrchlabí x SK Kadaň 6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
6. kolo - HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí 7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
5. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Baník Příbram 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
4. kolo - HC Tábor x HC Stadion Vrchlabí 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. David Chalupa 6+5
2. Ondřej Chrtek 1+10
3. Lukáš Kastner 5+3
4. Matěj Poul 4+4
5. Štěpán Turek 5+0

Sobotním domácím mančaftem je HC Kobra Praha, která začala letošní sezónu velmi i dobře. V tabulce se nachází pouze příčku nad Vrchlabím a má o 3 body více. Z osmi odehraných zápasů si Kobra připsala šest výher a pouze dvě prohry, a to ve 2. kole s Kralupy nad Vltavou (4:5) a v 7. kole s Příbramí (4:6).
V posledním odehraném utkání se Kobra Praha střetla se soupeřem z Děčína, kterému dovolila vstřelit pouze jedinou branku ve druhé třetině, ale jinak si utkání pohlídala a v každé třetině se ji podařilo skóre navýšit o jednu branku. Z Děčína tak Kobra odjela s výhrou 3:1.