HC Stadion Vrchlabí – Na Vrchlabí vzpomínám moc rád, řekl po prohraném zápase Daniel Brynecký
Ohlasy k zápasu

Na Vrchlabí vzpomínám moc rád, řekl po prohraném zápase Daniel Brynecký

21.10.2008
Petr Novotný

Daniel Brynecký, dnes útočník havířovských Panterů, je jedním z oblíbených bývalých hráčů HC Vrchlabí. Aby také ne, když hraje pohledný hokej, který potěší oko snad každého hokejového fandy. Kvůli hokeji přerušil studium na vysoké škole a to byl i jeden z důvodů proč se vrátil na Moravu. Jeho týmu se nyná dflouhodobě nedaří, ale rodák z Novéhop Jičína věří, že se to změní již v dalším kole proti Třebíči, kde shodou okolností v minulém kole zvítězil kádr z Vrchlabí 3:5

"Hrozně jsem se sem těšil, bohužel zápas nevyšel a z mé stránky to nebylo podle mých představ," zhodnotil po zápase výkon svůj i svého týmu čtyřiadvacetiletý útočník, který po celou loňskou sezonu hájil barvy HC Vrchlabí. Domácí jsou opět na vítězné vlně a po celý zápas navíc výtečně chytal Tomáš Štůrala se kterým se Daniel Brynecký dobře zná. "S Tomášem se znám od mala, protože jsme spolu vyrůstali v Novém Jičíně a hráli jsme spolu až do dorostu."

Ovšem na ledě žádné kamarádství neplatí a tvrdě se bojuje od začátku do konce. I přesto však opora Havířova před zápasem prohodila pár slov s bývalými spoluhráči a kamarády."Bylo to tady super, nejkrásnější rok v mé kariéře," prohlásil Brynecký po dotazu zda by se do Vrchlabí vrátil, "ale chtěl jsem být blíž doma a dodělat si školu, proto jsem se i vrátil," pokračuje.

Přesto, že má jeho tým v posledních kolech smůlu, usměvavý útočník nosící své štastné číslo 14 na zádech věří, že již v dalším kole tato smolná serie zápasů skončí. "Štěstí se bohužel obrátilo proti nám, ale teď jedeme do Třebíče a tam už musíme uhrát výsledek," byla poslední slova zkušeného levého křídla moravského celku před odjezdem z jeho bývalého působiště v podkrkonoší.