HC Stadion Vrchlabí – Lvi odjeli s pocuchanou hřívou
Ohlasy k zápasu

Lvi odjeli s pocuchanou hřívou

12.12.2009
Jana Poskerová

Jedno z nejlepších hokejových utkání sehrál tým HC Vrchlabí včera proti Lvům z Ústí nad Labem. Trenér dopředu avizoval, že se bude jednat o divácky zajímavý zápas. A měl pravdu. Rychlá útočná hra, skvělá atmosféra a především zisk tří bodů, Vrchlabí porazilo Ústí 2:1.

Na první branku si domácí fanoušci sice museli počkat až do druhé třetiny, ale do té doby se vůbec nenudili: "Podali jsme super výkon, všichni jsme makali na 100%," hýří usměvy obránce Jan Bendík.

První zápas s Ústím skončil prohrou vrchlabského celku, jak tedy probíhala příprava na druhé setkání? "Trenér nás opravdu dobře motivoval. My jsme neměli co ztratit. Ústí je první a první po této části asi i zůstane. My jsme mohli jenom získat, tak jsme se do zápasu zakousli a myslím, že Ústí na nás dnes nemělo."

Filip, Mikšovský, Kříž, ten dokonce ve vlastním oslabení, ti všichni měli gólové šance, ovšem body za obě branky si připsal Tomáš Klimt. Honza už jen shrnuje pocit z vítězného zápasu:"Za každou cenu jsme chtěli vyhrát, na soupeřích z prvních míst tabulky se mužstvo nejvíc vyhecuje. Není k tomu asi co dodat víc. Hráli jsme dobře, dřeli jsme, bránili střední pásmo, nahazovali puky....," prostě byli opravdu dobří.