HC Stadion Vrchlabí – Ke druhému zápasu semifinále vyrazíme do Kolína

Ke druhému zápasu semifinále vyrazíme do Kolína

14.03.2019

Po vítězství nad Děčínem se HC Stadion ve středu utkal se soupeřem z Kolína. Jejich první vzájemný zápas v play off skončil lépe pro soupeře, který z Vrchlabí odjížděl s výhrou 6:4 a v pátek se představí před domácím publikem.

Po první třetině byl stav zápasu nerozhodný. Oba týmy vstřelily dvě branky, ale jako první skóroval Kolín. Poté se dvakrát prosadil HC Stadion a Kozlové museli dorovnávat. Druhou část už vyhráli hosté a domácí museli dotahovat. Ve třetí třetině diváci viděli už pouze jednu branku, a to do vrchlabské branky. Kolín si tak odvezl první bod a další může přidat na vlastním ledě.

Zápas se odehraje od 18. hodin na kolínském zimním stadionu. Vítáni jsou všichni fanoušci, kteří chtějí v páteční večer podpořit vrchlabské hráče v honbě za prvním bodem v semifinále!