HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu zajíždíme do Šumperka
Preview k zápasu

K dalšímu zápasu zajíždíme do Šumperka

14.11.2021
Raina Tomanová

Po delší době opět na led a bojovat o tři body. HC Stadion v pondělí zajíždí na led Šumperka, kde se pokusí získat tři body do tabulky a prodloužit svou vítěznou sérii, která čítá už 5 utkání bez prohry. Šumperk je sice v tabulce až za Vrchlabím, neznamená to ale, že nebude bojovat.

Drakům ze Šumperka se střídavě daří i nedaří. Zápas, který se odehrál 6. listopadu, nezvládli a proti Přerovu padli v prodloužení 3:4. Naopak v předchozím zápase v prodloužení zvítězili nad Porubou 5:4. V tabulce jsou Draci na desátém místě, na kontě mají 25 bodů. Z větší části se ale Šumperku nedaří, i proto se bude snažit proti Vrchlabí zabrat. V tabulce mohou přeskočit Slavii v případě, že prohraje.

HC Stadion Vrchlabí naopak jede na vítězné vlně. V tabulce je na krásném čtvrtém místě, na kontě má 33 bodů, 13 z nich přitom získal právě z posledních pěti odehraných zápasů. Na domácím ledě se jim podařilo zvítězit nad Kolínem 4:3, po třech bodech bralo Vrchlabí také proti Havířovu a ve Frýdku-Místku. O bod navíc museli horalové bojovat v zápase proti Ústí nad Labem a Benátkám nad Jizerou, kde ho nakonec získali. Vrchlabští hráči před sebou mají jednoduchý úkol - vyhrát šestý zápas za sebou. Po bodech ale půjdou oba týmy a budou rozhodovat i malé chyby.

Zápas se odehraje v pondělí 15. listopadu od 18. hodin na ledě Šumperka.