HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu utkání cestují Vrchlabští na led nováčka
Preview k zápasu

K dalšímu utkání cestují Vrchlabští na led nováčka

19.08.2008
Patrik Huber

Vrchlabští hokejisté si jistě ani nestihli odpočinout od utkání z pražskou Slávií a již ve čtvrtek je čeká další duel. Krkonošští cestují na led nováčka z Benátek nad Jizerou, se kterým už se potkali a to v sezoně 2006/2007, kdy ještě Vrchlabí působilo ve druhé lize. Právě čtvrteční soupeř našich hokejistů navázal do nadcházející sezony spojení s Libercem, s nímž v minulém ročníku spolupracovalo Vrchlabí. Čtvrteční přípravné utkání začne v 18:00.

Benátečtí prožívají vůbec svojí první prvoligovou přípravu

Tři výhry a dvě prohry, to je prozatímní bilance prvoligového nováčka v přípravných zápasech. Hokejisté Benátek dokázali dvakrát vyhrát nad Pískem, který je účastníkem druhé ligy a také nad prvoligovou Kadaní po samostatných nájezdech. Naopak nestačili v úvodu přípravy na Berounské Medvědy a také na Most. Právě z Mostu přišla asi největší posila do kabiny Benátek. Novou akvizicí se stal velmi zkušený útočník Jiří Kudrna, jenž v minulosti působil v Liberci, kde si dokonce zahrál nejvyšší českou soutěž, nebo také v Ústí nad Labem a již ve zmiňovaném Mostu. Benátky přiliš posilovat nemuseli, jelikož budou mít k dispozici několik hráčů z Liberce.

IHC Písek – HC Benátky nad Jizerou 1:5

Další z přípravných zápasů sehráli Benátečtí na ledě druholigového Písku. Domácí kladli odpor až do konce druhé třetiny. Ve třetí části hry již zcela odpadli a Benátky přidaly zásluhou Pavlů, Vantucha a Jecha tři branky a rozhodly tak o konečném skóre 5:1 pro hostujícího prvoligového nováčka. Stínem utkání byla zranění dvou píseckých hráčů Bicana a Pošmourného, kteří museli nedobrovolně v utkání skončit.

HC Vrchlabí - HC Slavia Praha 3:2

Ve svém posledním utkání v Tipsport Cupu, hostilo domácí Vrchlabí mistra naší nejvyšší hokejové soutěže, pražskou Slavii. Pro mnohé to mělo být utkání s jednoznačným průběhem a výsledkem. Opak byl však pravdou. Vrchlabští hokejisté odehráli výborné utkání a připsali si po výborném výkonu první tři body do tabulky Tipsport Cupu po výhře 3:2.

Zimní stadion Benátky nad Jizerou
21.8. 18:00
HC Benátky nad Jizerou Přípravný zápas HC Vrchlabí
znak týmu znak hokej.cz znak týmu