HC Stadion Vrchlabí – Je vyrovnáno

Je vyrovnáno

16.02.2010
Jana Poskerová

Přání třebíčských hokejistů zůstalo nevyslyšeno, ve Vrchlabí dokázali vybojovat výhru pouze jednou. Čtvrtý zápas série vyhráli domácí a tak se stav opět vyrovnal. O dalším postupu rozhodne čtvrteční zápas, který se vrací zpět do Třebíče. O vyrovnání série rozhodl jeden jediný gól, jehož autorem je vrchlabský obránce Lukáš Chmelíř. Konto domácího gólmana zůstalo čisté.

Na třikrát pokoušel třebíčského gólmana Chmelíř a až potřetí byl po přihrávce Procházky úspěšný:"Myslím, že celá série je hodně vyrovnaná. Spíš rozhoduje trochu toho štěstíčka v zápase, nebo jestli někdo odskočí a udrží si náskok. Zatím to bylo tak, že jeden nebo druhý mančaft se dotáhl. My jsme nedotáhli včera, oni dnes. Myslím, že ve čtvrtek budou rozhodovat maličkosti. V play-off to tak je, že o zápase rozhodují maličkosti."

Domácího brankáře několikrát zmínil v ohlasech trenér Řeháček. Ve čtvrtém zápase mu zůstalo čisté konto, ale raději by byl, kdyby se týmu ve čtvrtek podařilo znovu vyhrát:"Nejde ani tak o nulu, i když jsem to klukům nějak za ten včerejšek vrátit musel. Mě je celkem jedno, jestli je tam nula nebo trojka. Spíš jde o to, že jsme ten zápas dneska urvali a vracíme se znovu do Třebíče." Vrchlabský gólman očekává, že třebíčtí se budou snažit využít domácího prostředí a budou chtít vrchlabské dostat pod tlak.

"Do play-off jsme postoupili na poslední chvíli, teď nás čeká pátý zápas, myslím, že už můžeme jenom překvapit."

Ve čtvrtek se na ledě SK Horácká Slávie Třebíč rozhodne, zda se Vrchlabí opět setká s ústeckým lvem nebo se v úterý 16.02.2010 odehrál poslední zápas sezóny na domácím ledě.