HC Stadion Vrchlabí – Gólů minimum, bodů maximum

Gólů minimum, bodů maximum

17.01.2010
Jana Poskerová

Rebelové odjeli domů poraženi. Diváci viděli kvalitní, i když gólově chudý zápas. Ze sedmdesátipěti střel na branku pouze jedna skončila za zády gólmana. Naštěstí pro vrchlabské to byla záda soupeře. Po dlouhé době se na led vrátil s juniorskou vizáží Vláďa Kubeš. Havlíčkobrodští střelci domácího Ševčíka nepřekonali, nevyužili ani přesilovku 5:3. Střelcem jediného a tím pádem rozhodujícího gólu byl David Zíma.

Nejlepším hráčem z domácího klubu byl vyhlášen Jan Čaloun, a tak krátce zhodnotil průběh zápasu: "Bylo to důležité utkání a zlaté body. Všichni víme, jak je střed tabulky vyrovnaný. Dobře jsme věděli, o co hrajeme. Mě osobně se hrálo velmi dobře. Jsem rád, že jsme vyhráli, byť jenom těsným rozdílem, důležité je, že jsme ale vyhráli."

Oproti minulému domácímu utkání předvedli hokejisté úplně jiný výkon:"Určitě to byl jiný zápas, byli jsme v pohybu, nahrávali jsme si, vytvořili jsme si šance, i když jsme skórovali jen jednou,"komentuje průběh zápasu útočník, "ale musíme se už soustředit na středeční zápas. Teď pro nás bude důležité získat další body v Jihlavě."

Pokud se naši hokejisté budou držet sobotního scénáře a podaří se jim zakončovat, reálná šance na další body určitě je.