HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítá HC Děčín

Do Vrchlabí zavítá HC Děčín

15.11.2019
Lucie Horčičková

V sobotu 16.11.2019 čeká HC Stadion po týdenní pauze další domácí utkání. Do Vrchlabí přijede soupeř z Děčína, se kterým se Stadion setká letos již podruhé.
První vzájemné utkání odehrály týmy na ledě v Děčíně, odkud si HC Stadion Vrchlabí odvezl výhru 5:2.
K tomuto utkání je pro Vás opět připravena TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání, kterým je Kablo Vrchlabí.

Tipujte výsledek po základní hrací době na našem Facebooku do soboty 16.11.2019 do 18 hodin.

HC Stadion Vrchlabí začal letošní sezónu velice dobře... Hned v prvním utkání zvítězil nad Bílinou 6:5 v prodloužení a dále pokračovala vítězství i v následujících 4 utkáních. Poté přišlo derby s Trutnovem, které Stadion prohrál 1:2. Jednou prohrou se ale Stadion nenechal zastrašit a opět najel na svou vítěznou vlnu. Nyní má na svém kontě od utkání s Trutnovem 9 výher v řadě...
Poslední utkání odehrál HC Stadion minulou sobotu ve Slaném proti týmu HC Řisuty. Domů si odvezl výhru 5:1. Branky za HC Stadion dávali: 2X P. Mrňa, Š. Matějček, P. Sýkora a D. Chalupa.
Vrchlabí si stále drží 1. místo v tabulce s 41 body.

Sobotním soupeřem, který se představí na vrchlabském ledě bude HC Děčín. Ten má na svém kontě z 15 odehraných utkání 10 výher a z toho 2 v prodloužení. V tabulce se nachází na 4. místě s 29 body.
Poslední 3 utkání odehrál Děčín proti jabloneckým Vlkům (4:3), Trutnovu (3:4) a proti Řisutům (4:6).