HC Stadion Vrchlabí – Do Krkonoš míří HC Slavia Praha
Preview k zápasu

Do Krkonoš míří HC Slavia Praha

Vendula Sahánková

Sedmý přípravný zápas se uskuteční na vrchlabském ledu a do Krkonoš dorazí HC Slavia Praha, pro které to je šestý zápas v přípravě. V současné sezóně je to první společný zápas obou celků.

Na základě konzultace s Krajsou hygienickou stanicí rušíme povinnost dodržování 2m rozestupů.
Z bezpečnostních i preventivních důvodů je ale i nadále doporučujeme.
Vstup na zimní stadion je možný pouze s rouškou! Toto nařízení stále platí a je nezbytně nutné ho dodržovat!

Pro zítřejší zápas jsou stále k dispozici 2 sektory, které mají kapacitu 500 lidí:
- Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu.
- Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova.

Pro mistrovská utkání plánujeme navýšení kapacity, což znamená přerozdělení sektorů.
O všech změnách budeme brzy informovat.

Vrchlabští za sebou mají šest přípravných zápasů, z nichž čtyři byly vítězné a poslední dva byly ve znamení prohry. V posledním zápase HC Stadion podlehl Litoměřicím 1:3, kdy se sice jako první trefil vrchlabský David Chalupa, ale během několika minut skóre srovnal Filip Koffer a hosté poté výhru zpečetili brankami v druhé a třetí třetině.

HC Slavia Praha vyhrála zatím pouze jedno přípravné utkání, a to první proti Baníku Sokolov, rozdílem jedné branky. V dalších zápasech se jim již nedařilo a žádnou výhru si na účet nepřipsali.

Zápas se odehraje na vrchlabském stadionu v úterý
1. září 2020 od 18:00 hodin.
Přijďte fandit na místo nebo sledujte online přenos, kterým vás provede Jan Přikryl.