HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se představí na ledě Chomutova
A Team

Vrchlabí se představí na ledě Chomutova

14.09.2007
Patrik Huber

Po středečním dobrém výkonu proti Berounu bude naším dalším soupeřem Chomutov. Utkání se hraje zítra v 17:30 na chomutovském ČEZ stadionu a ze zápasu vám přineseme podrobný on-line přenos.

Chomutov, který v minulé sezóně bojoval ve finále 1.ligy, se zdá být i v tomto ročníku velmi silný. Mužstvo s Chomutova hrálo v prvním kole na ledě Kadaně, kde vyhrálo 4:1. Chomutovští se zúčastnili i prestižního Tipsport cupu, kde byli nalosováni do skupiny A. Jejich soupeři byli extraligové kluby z Lítvínova, Kladna a Karlových Varů. I přesto, že se náš další soupeř umístil na posledním místě, odehrál skvělá utkání. Porazil mužstvo Litvínova 7:2 a mužstvo Kladna 3:1 a to je jasné znamení že zítra to bude pro hokejisty z Krkonoš velice těžký zápas.

Chomutov hrál v posledním utkání v této sestavě: Horčička - Ťupa, Révay, Bombic, Trefný, Kolda, Černý, Chatrnúch, Malinský - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Mikšovic - Jeslínek, Charousek, Hašek - Tauš, Heinisch, Havlůj