HC Stadion Vrchlabí – Novou sezónu zahájíme před domácími diváky
Preview k zápasu

Novou sezónu zahájíme před domácími diváky

17.09.2024
Lucie Horčičková

Ve středu 18. září čeká naše mužstvo zahájení nové sezóny 2024/25. K tomuto prvnímu utkání zajede na vrchlabský led soupeř z nedalekého Hronova.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o..

HC Stadion Vrchlabí má za sebou velmi úspěšnou generálku na novou sezónu. Z šesti odehraných přípravných zápasů podlehl pouze prvoligovým Litoměřicím, ve zbylých pěti utkáních vyšel Stadion jako vítěz.

Výsledky přípravných utkání

úterý 20.8.2024 - Kobra x Vrchlabí 3:7 (2:2, 1:4, 0:1)
Střelci vrchlabských branek: 2x David Chalupa, 2x Štěpán Turek, Matěj Poul, Marek Mach

čtvrtek 22.8.2024 - HC Benátky x Vrchlabí 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
Střelci vrchlabských branek: Marek Mach, Filip Krsek, Filip Moník, Nikita Guryevskiy

čtvrtek 29.8.2024 - Havlíčkův Brod x Vrchlabí 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
Střelci vrchlabských branek: 2x Lukáš Kastner, Šimon Rulc, Filip Krsek

úterý 3.9.2024 - Vrchlabí x Kobra 5:4sn (1:2, 0:1, 3:1 - 0:0)
Střelci vrchlabských branek: Matěj Poul, Marek Mach, Lukáš Kastner, Filip Moník, Tomáš Bláha

čtvrtek 5.9.2024 - HC Litoměřice x Vrchlabí 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

úterý 10.9.2024 - Vrchlabí x Parbubice B 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Střelci vrchlabských branek: David Chalupa, Tomáš Bláha, Filip Krsek

Do středečního utkání by měli nastoupit také dvě naše poslední nové posily - Jan Berger a Tomáš Hebek. Nenastoupí naopak Štěpán Turek, který je stále indisponován zraněním ve spodní polovině těla. Více informací zde.

Středečním soupeřem je HC WIKOV Hronov, který odehrál čtyři přípravná utkání. Dvě utkání skončila výhrou Hronova, dvě naopak prohrou.
První přípravné utkání sehrál Hronov 16.8. s Benátkami nad Jizerou, které porazil těsně 4:3. Následovalo odvetné utkání, které skončilo stejným poměrem, opět ve prospěch Hronova. Ke třetímu přípravnému utkání zajel Hronov na led pražské Kobry, která ho porazila 4:0. Následně i utkání v Kralupech nad Vltavou skončilo prohrou Hronova 1:2.

Během středečního utkání se, kromě hokeje, můžete těšit na slavnostní nástup týmů s našimi nejmladšími hráči, hymnu v podání zpěvačky Jany Kučerové, o první přestávce na ukázku minihokeje a o druhé na týmovou soutěž Hoď barelem na střed, ve které si můžete zasoutěžit o ceny od partnera utkání HAVEX-auto s.r.o..

Na toto utkání již platí všechny permanentní vstupenky, které jsou stále v prodeji zde a je možné si zakoupit i lísky předem online zde.

Pozvánka z A-týmu

David Chalupa: „Chtěl bych pozvat všechny diváky vrchlabského hokeje na první mistrovské utkání. Věřím, že navážeme na výkon z posledního zápasu proti Pardubicím B a zítra získáme první tři body do tabulky.“