HC Stadion Vrchlabí – Po delší době zavítáme na led hostů, tentokrát do Třebíče

Po delší době zavítáme na led hostů, tentokrát do Třebíče

19.12.2021

HC Stadionu se bohužel vůbec nepodařilo bodovat v domácích zápasech, které odehrál čtyři za sebou. Jedinou výhru si připsal proti Přerovu, kterému nedovolit vstřelit ani branku a díky pěti gólům získal tři body. Od té doby ale nezískal ani bod a tabulce se propadl na devátou pozici. Střed tabulky je navíc velmi vyrovnaný a každý bod se počítá. Překvapí favorizovanou Třebíč?

Sportovní klub Horácká Slavia Třebíč má odehraných dvacet sedm zápasů, aktuálně se stále drží na prvním místě v tabulce se 66 body. Na svém kontě má celkem 19 tříbodových výher, a pouze tři prohry v základní hrací době. Ačkoliv patří mezi týmy, které prozatím vstřelily pod sto branek, tím, že jich také málo dostávají, se Třebíč stává horkým favoritem nejen pro základní část. Od 6. listopadu klopýtla Třebíč pouze jednou, a to na začátku prosince proti Vsetínu, na který nestačila a prohrála 1:4. Poslední odehrané utkaní bylo na domácím ledě, kde přivítala Porubu a porazila ji 3:1.

Jan Mičán 0,89 prů. na záp. 97,06 %

HC Stadion Vrchlabí je oproti Třebíči v nevýhodné pozici. V tabulce zaujímá devátou příčku, na svém kontě má pouze 44 bodů. Vzhledem k tomu, že střed tabulky je velmi vyrovnaný, může se propadnout ještě o několik příček níže, pokud v pondělí nezabojuje o body. V posledním odehraném utkání nestačil na Vsetín, který sice ve druhé třetině porazil rozdílem 4:1, ve třetí části ale hosté zabrali a gólem v 59. minutě si zajistili plný počet bodů. Naposledy tak HC Stadion bodoval 1. prosince proti Přerovu. Nyní se bude muset pokusit překvapit Třebíč, která si ale vítězství vzít nenechá a bude také bojovat.

Poruba – Vrchlabí 4:5 po prodl.
Vrchlabí – Přerov 5:0
Vrchlabí – HC Litoměřice 1:3
Vrchlabí – Slavia 0:2
Vrchlabí – Vsetín 4:5