HC Stadion Vrchlabí – Další zápas proběhne v Jihlavě
Preview k zápasu

Další zápas proběhne v Jihlavě

Raina Tomanová

Ke třetímu zápasu se HC Stadion Vrchlabí vydá do daleké Jihlavy, kde se utká s tímto soupeřem poprvé. Vrchlabí v posledním odehraném utkání zvítězilo nad Porubou těsně 3:2.

Vrchlabí má za sebou utkání na pražské Slavii, kde zápas dospěl až k samostatným nájezdům, ve kterých byli úspěšnější domácí hráči.
Před domácími diváky se HC Stadion představil ve sváteční pondělí. Proti němu se postavila ostravská Poruba, která je aktuálním lídrem tabulky. Domácí se dostali do vedení 3:0, to ale Poruba stáhla na rozdíl jediné branky. Vyrovnávací gól ale do vrchlabské svatyně nepadl a Ostrava odjela bez bodů.

Jihlavský tým je aktuálně na druhém místě v tabulce.
Za sebou má již šest zápasů. Naposledy se postavil proti Drakům ze Šumperka, kde na jejich ledě zvítězil poměrem 3:2. Stejným výsledkem, ale s prohrou na kontě, skončil zápas se Sokolovem, kdy Dukla padla v prodloužení. Proti Prostějovu, Ústí nad Labem a Kadani se Jihlavě dařilo, naopak nezvládla utkání v Benátkách nad Jizerou, kde dostala čtyři branky.

Zápas se odehraje ve středu 30. září na jihlavském zimní stadionu od 17:30.