HC Stadion Vrchlabí – Poslední přípravný zápas pro HC Stadion
Preview k zápasu

Poslední přípravný zápas pro HC Stadion

Vendula Sahánková

Poslední přípravný zápas HC Stadionu se odehraje opět doma a opět s Trutnovem, se kterým v prvním přípravném zápase na ledě Draků Vrchlabí prohrálo 1:3. Byl to také jediný přípravný zápas, ve kterém HC Stadion podlehl protivníkovi.

Pro HC Stadion to je poslední, páté, přípravné utkání. V prvním přípravném utkání góly dávali na soupeřově straně dvakrát Kastner a jeden Uchin, na straně HC Stadion to byl Matějček. Druhé utkání odehrál HC Stadion na domácí půdě proti juniorce Mountfieldu HK, kde vyhrál v prodloužení gólem Tomáše Jirků. Třetí utkání se hrálo ve Dvoře Králové nad Labem, kde HC Stadion potěšil fanoušky a vyhrál 6:0. Čtvrté přípravné utkání se odehrálo opět na domácí půdě proti HC Chrudim a zároveň bylo loučením s Martinem Klementem, jež odešel z vrchlabského týmu zpět do Chrudimi. Zápas se odehraje v pátek 8.9.2017 od 18:00 na zimním stadionu ve Vrchlabí. Všechny vás srdečně zveme.