HC Stadion Vrchlabí – Jaroměř si brousí zuby

Jaroměř si brousí zuby

11.12.2012
Jana Poskerová

Ve 20. kole čeká na hokejisty Vrchlabí nevypočitatelný tým v Jaroměři. Po neděli je tabulka velmi vyrovnaná a mezi prvními třemi je rozdíl jediného bodu, s tím, že prvnímu Trutnovu chybí jeden zápas. Jaroměř je zatím na 7. místě tabulky.

Vrchlabí se chystá na zápas do Jaroměře, která v první části soutěže v DD Areně prohrála 5:3, ale soupeř z Jaroměře celý zápas dýchal Vrchlabí na paty. Navíc už jsme se mohli několikrát přesvědčit, že pozice v tabulce není pro vývoj zápasu směrodatná.

Vrchlabí nastupovalo v minulém kole proti týmu z Nového Bydžova, se kterým si poradilo bez větších problémů. Jaroměř byla hostem v Třebechovicích, kde body nezískala.

Rivaly z Nového Města čeká zápas proti Semechnicím a Trutnov nastoupí proti Opočnu.

Zápas v Jaroměři začíná od 18,00 hodin, tak přijďte fandit.