HC Stadion Vrchlabí – V dalším kole narazí Stadion na Tambor
Preview k zápasu

V dalším kole narazí Stadion na Tambor

20.11.2012
Tomáš Pavlík

Ve středu 21.11. odehraje Stadion další zápas v KHL. Tentokrát bude o body bojovat na ledě Dvora Králové. Utkání na dvorském stadionu začíná v 18:00 hod., tak přijeďte podpořit Bieglovu družinu v honbě za dalšími důležitými body do tabulky.

Domácí Tambor zaujímá 11. místo tabulky, když dokázal ukořistit pouhopouhých 6 bodů. Doma zatím sehrál šest utkání, ve kterých ale pětkrát odevzdal body soupeři. Radovat se mohl jen jednou, když ve 4. kole porazil Opočno. Naposledy Dvůr prohrál na vlastním ledě s Třebechovicemi 0:4, kolo před tím prohrál v Jaroměři 2:4. Komárkův tým určitě bude chtít prolomit sérii domácích nezdarů a vytěžit z utkání s Vrchlabím alespoň bod.

To Stadion s postupovými ambicemi je na tom rozhodně lépe. Naposledy jeho sílu poznal Náchod, odkud si Vrchlabí odvezlo výhru 3:9. Před tím z vrchlabského ledu odjeli poraženi Baroni z Opočna, nad kterým domácí hokejisté dokázali zvítězit rozdílem sedmi branek. Drží i skalp právě prvního týmu tabulky - Nového Města. Na jeho půdě ho dokázal rozsekat 1:6! Stadion ztrácí na první místo dva body. Jisté je, že vrchlabští nebudou chtít žádné další body ztratit.