HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2014 vyšly tyto články:

28.7.Zkušená posila v týmu se chce soustředit na své nové angažmáMarek KomárekPřed nedávnem jsme hokejovou veřejnost informovali o příchodu nové útočné posily. Redakce nemohla jinak než novou posilu Jana Matějku vyzpovídat. Dozvěděli jsme se něco málo o blížícím se derby, pracovních povinnostech nebo o letní přípravě.
14.7.Lidi se musejí naučit brát sport více jako zábavu, říká Martin FilipRaina JarošováV rozhovoru s Martinem Filipem, který je dnes již nedílnou součástí vrchlabského týmu, se dozvíte, jak tráví volné chvilky před nástupem na led, jaký sport kromě hokeje je mu blízký a také co si myslí o fanoušcích.
14.7.Patrik Lenoch se těší na letošní derbyAlan ŠrámekNaši hráči mají momentálně volno na dovolené. My jsme ovšem položili pár otázek vrchlabskému obránci Patriku Lenochovi.
7.7.HC Krkonoše už to mají za sebouJana PoskerováPosledním červnovým pátkem skončila pro hráče HC Krkonoše letní příprava a ne všechny týmy ji ukončili tradičním tréninkem. Hráči 7. a 8. třídy strávili svůj čas na lezecké stěně ve Špindlu, pro nejmladší přípravku připravili trenéři buřty a šipkovanou na Kačáku.
2.7."Štístko" bude pokračovat ve VrchlabíJana PoskerováVedení vrchlabského týmu si může odškrtnout dalšího útočníka na soupisce. Smlouvu na nadcházející sezónu podepsal Tomáš Šťastný.
2.7.Posila vrchlabského kádruJana PoskerováNa vrchlabskou soupisku připisujeme první posilu na nadcházející sezónu. Je jí útočník Jan Matějka, který do Krkonoš zamíří z Berouna.