HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2017 vyšly tyto články:

9.4.Jak se dělá hokej ve 2. lize? Srdcem, říká manažer Vrchlabí JakubecMarek Hedbávný, foto: Petr Kraus, Hokejové foto - Petr KrausStadion Vrchlabí vypadl ve čtvrtfinále play off s Kobrou Praha po pětizápasové bitvě. Ještě jednou se k uplynulé sezóně vracíme rozhovorem se sportovním manažerem klubu Jiřím Jakubcem.
12.4.Příští sezonu se zase uvidíme, říká veterán Martin FilipVendula SahánkováCelou vrchlabskou sezonu zhodnotil také kapitán HC Stadionu Martin Filip. V rozhovoru prozradil, jestli se chystá do sportovního důchodu, co by změnil a kde bere energii.
20.4.Fanoušci vydržte! Jste naše neskutečná podpora, vzkazuje Dominik NovákLucie Horčičková, Anna ZívrováS Dominikem Novákem jsme probrali svět od Vrchlabí až po Kazachstán. Průbojný útočník toho totiž kromě hokeje stíhá opravdu dost – třeba i učit na základní škole. Do toho na sobě tvrdě pracuje a připravuje se na další sezonu. I o tom, jestli ho uvidíme zase v dresu Vrchlabí, jsme si s pětadvacetiletým vysokoškolákem povídali.
28.4.Tomáš Šťastný je ve Vrchlabí šťastný. Moc bych si přál baráž, říkáKateřina Havlíčková, Karolína NěmečkováVe Vrchlabí má Tomáš Šťastný za sebou čtvrtý a individuálně velice úspěšný rok. Vždyť v produktivitě týmu překonal čtyřiadvacetiletého hokejistu jenom nedostižný Martin Filip. I na příští sezonu klub s tímhle šikovným útočníkem se zkušenostmi z Ameriky počítá. „Na další sezónu se moc těším a doufám, že se podíváme zase dál,“ říká s odhodláním.
28.4.Offline rozhovor: Ptejte se trenéra A-týmu Petra Hlaváče!Lucie HorčičkováVrchlabí se dohodlo na prodloužení spolupráce s trenérem Petrem Hlaváčem. Dvaačtyřicetiletému kouči a bývalému bekovi HC Vrchlabí teď máte možnost položit své dotazy. A to z hokejového i osobního života.