HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

V dubnu 2013 vyšly tyto články:

2.4.Zhodnocení sezony mládežnických týmu HC KrkonošeTomáš PavlíkStejně jako muži Stadionu Vrchlabí, tak i mládežnické týmy HC Krkonoše, už ukončili sezonu. Zde vám přinášíme krátké zhodnocení všech kategorií a pár slov závěrem šéftrenéra Mgr. Pavla Biegla.
2.4.Plány HC Stadion VrchlabíJana PoskerováPřed týdnem vybojoval tým HC Stadion Vrchlabí postup do II. ligy. Definitivní rozhodnutí ale ještě nepadlo, registraci je nutné provést do 31.5.2013. Na konečné rozhodnutí má tedy vedení vrchlabského hokeje ještě skoro dva měsíce.
3.4.V derby mě Hamerský řezal, vzpomíná Jiří JakubecJana PoskerováRozhovor s kapitánem Jirkou Jakubcem začal trochu netradiční prosbou. „Chtěl bych přes web poděkovat všem fanouškům, kteří mi přáli k narozeninám. Přiznám se, že s facebookem jsem se ještě úplně nesžil, tak bych využil příležitost a poděkoval tady.“
18.4.Další sezona inline je tadyJana PoskerováOd neděle 21.4. začíná opět inlinová soutěž ve Vrchlabí. Po loňské premiéře se tým Stadion Vrchlabí představí v první lize - divize střed. Skupina má 10 účastníků.
21.4.V prvním inline zápase Vrchlabí prohrálo v ChrudimiRaina JarošováZačala nám nová sezóna inline hokeje a k prvnímu zápasu tým z Vrchlabí zajížděl do Chrudimi. Bohužel se mu ani jedna čtvrtina nevyvedla a domů Vrchlabí odjelo s vysokou porážkou 25:1.
22.4.V prvním inline zápase Vrchlabí prohrálo v ChrudimiECH - VRC 25:1, 255.kolo | Raina JarošováZačala nám nová sezóna inline hokeje a k prvnímu zápasu tým z Vrchlabí zajížděl do Chrudimi. Bohužel se mu ani jedna čtvrtina nevyvedla a domů Vrchlabí odjelo s vysokou porážkou 25:1.
27.4.Vrchlabí v domácím zápase nestačilo na Outsiders PardubiceVRC - OPA 4:12, 255.kolo | Raina JarošováKe svému druhému utkání v inline hokeji proti sobě nastoupily týmy Vrchlabí a Pardubic. Po první čtvrtině, která byla vyrovnaná, si vedení převzaly Pardubice a zvítězili náskokem osmi gólů 4:12.
28.4.Třetí zápas za plný počet bodůUHR - VRC 7:10, 255.kolo | Jana PoskerováTřetí zápas inlinu se hráčům Vrchlabí povedl. Proti týmu z Úhřetic sehráli vítězné utkání a připisují si do tabulky první body.