HC Stadion Vrchlabí – V prvním inline zápase Vrchlabí prohrálo v Chrudimi

V prvním inline zápase Vrchlabí prohrálo v Chrudimi

21.04.2013
Raina Jarošová

Začala nám nová sezóna inline hokeje a k prvnímu zápasu tým z Vrchlabí zajížděl do Chrudimi. Bohužel se mu ani jedna čtvrtina nevyvedla a domů Vrchlabí odjelo s vysokou porážkou 25:1.

IHC Eagle CHRUDIM : Stadion VRCHLABÍ

25:1 (7:0, 7:0, 7:1, 4:0)

Branky: Komárek D. 5, Sýkora 5, Novák 4, Plch 4, Kišš 3, Komárek F. 2, Nevečeřal, Podaný : Biegl. Vyloučení: 0:0. Rozhodčí: Pahulák, Hidvéghy.

IHC Eagles: Ament - Sýkora, Nevečeřal, Podaný, Novák, Plch, Kišš, Komárek D., Komárek F.

Stadion: Effemberk - Fiala, Mádle, Müller, Biegl, Bláha, Oppelt, Marek, Chytráček

Vrchlabští zajížděli ke svému prvnímu utkání na horkou plochu do Chrudimi, kde na ně čekalo mužstvo, které v uplynulé sezoně hrálo o postup do extraligy. Tomu odpovídal i obraz hry. Na soupeři byla vidět vyhranost a sehranost a naši nedostali moc času a ani prostoru k vytvoření vážnějších gólových šancí. Jedinou branku hostí vstřelil nejstarší nováček týmu Pavel Biegl.

I přes vysokou porážku zveme naše fanoušky ve čtvrtek 25.4. od 19.00 se na domácím hřišti utkáme s týmem Outsiders Pardubice.