V únoru 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Vezeme výhru z Mostu = První výhra v nadstavběMOS - VRC 2:5, 6.kolo | Jan PřikrylK dalšímu utkání nadstavby cestoval HC Stadion na led Lvů z Mostu. Hosty poslal do dvoubrankového vedení Chrtek a Adam Jirků. Za domácí do konce první části snížil Stříbrný. Úvod druhé části patřil Lvům, když se podařilo srovnat Řehořovi. Poté ve zbytku utkání střílelo branky už jen Vrchlabí, když se trefili Tatar, Chalupa a Krsek. HC Stadion si tak z ledu Mostu přivezl první výhru v nadstavbové části.
3.2.Vrchlabí se doma postaví proti TáboruVRC - TAB 5:3, 7.kolo | Raina TomanováV dalším utkání se na vrchlabském ledě proti sobě postaví domácí HC Stadion a hostit bude Kohouty z Tábora. Rozhodně to pro Vrchlabí nebude snadný zápas, protože Tábor je dlouhodobě na předních místech v tabulce. Navíc se mu také daří nadstavba, ve které HC Stadion zvítězil zatím pouze jednou.
4.2.Vrchlabí před domácími diváky porazilo Kohouty z TáboraVRC - TAB 5:3, 7.kolo | Raina TomanováHC Stadion porazil druhý Tábor poměrem 5:3 a připsal si tak druhou výhru v nadstavbové části. První třetina byla vyrovnaná, ale ta druhá už byla v režii vrchlabského celku. Třetí část skončila opět po jedné brance na každé straně. Dva góly za domácí tým vsítil Urban, za Tábor se dvakrát prosadil Kohút.
6.2.Výsledkový servis mládeže - 5. týden 2023Lucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 5. týden (30.01. - 05.02.2023).
6.2.Aktuality z A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer Jiří Jakubec přináší aktuální informace k A-týmu.
6.2.Vrchlabí zajíždí na led ChomutovaCHP - VRC 5:3, 4.kolo | Raina TomanováZápas proti Piráti Chomutov byl odložen kvůli olympiádě dětí a mládeže, která se sice odehrávala ve Vrchlabí, ale vrchlabští hokejisté neměli možnost tréninku. Chomutov po prohře Tábora s Vrchlabím poskočil v tabulce na druhé místo.
7.2.Dohrávané utkání body nepřineslo CHP - VRC 5:3, 4.kolo | Jan PřikrylK dohrávce 4. kola nadstavbové části cestoval HC Stadion na led Pirátů z Chomutova. Úvodní třetina patřila hostům, kteří ji zásluhou využité přesilové hry, v podání Patrika Urbana, vyhráli 1:0. Ve druhé třetině se domácím podařilo otočit skóre na 2:1. Následně, opět zásluhou Urbana, Vrchlabí srovnalo na 2:2. Do konce prostřední části však domácí odskočili hostům na rozdíl dvou branek a do třetí části si přinesli vedení 4:2. V úvodu třetí třetiny Piráti udeřili znovu a vedli již 5:2. Za hosty pak jen snížil, z přesilové hry, na konečných 5:3, Filip Moník.
7.2.Středeční zápas proti Ústí nad LabemUNL - VRC 4:2, 8.kolo | Raina TomanováVrchlabí má za sebou neúspěšný úterní zápas v Chomutově. Hned následující den bude bojovat o body v Ústí nad Labem.. S ústeckým soupeřem má HC Stadion negativní bilanci. V posledních dvou zápasech dvakrát prohrál. Prolomí Stadion tuto statistiku a získá další tři důležité tři body do tabulky?
8.2.Z Ústí body nevezemeUNL - VRC 4:2, 8.kolo | Jan PřikrylNadstavbová část pokračovala dalším kolem, kdy Vrchlabí odehrálo utkání na ledě v Ústí nad Labem. První třetina nám branku nepřinesla. Skóre otevřel v prostřední části hostující Jakub Tatar. Za domácí ještě do konce druhé třetiny otočil skóre dvěma zásahy Costa, z toho jedna branka padla v přesilové hře. V úvodu třetí části poslal domácí Slovan do dvoubrankového vedení Tůma. Čtvrtý gól domácích zajistil Martin Bláha. V poslední vteřině utkání ještě skóre upravil na konečných 4:2 hostující Ondřej Chrtek.
10.2.V sobotu se na domácím ledě utkáme s prvními LetňanyVRC - LET 2:3, 9.kolo | Lucie HorčičkováV rámci 9. kola nadstavby vyzveme v sobotu 11.2.2023 na domácím ledě lídra tabulky, HC Letce Letňany.
Partnerem utkání je firma HAVEX-auto .
11.2.Po prodloužení bere HC Stadion pouze bodVRC - LET 2:3, 9.kolo | Raina TomanováVyrovnaný zápas přineslo další kolo nadstavby, ve kterém se HC Stadion představil na domácím ledě proti pražským Letňanům. Po vyrovnané první části to byli hosté, kdo tahal za kratší provaz. Utkání nakonec dospělo do prodloužení, kde se hned po 20 vteřinách prosadil letňanský Kropáček a rozhodl tak o bodu navíc pro svůj tým.
13.2.Výsledkový servis mládeže - 6. týden 2023Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 6. týden (06. - 12.02.2023).
14.2.Vrchlabí doma vyzve ChomutovVRC - CHP 1:6, 10.kolo | Filip VedralVrchlabí si v minulém zápase připsalo bod proti prvním Letňanům a bude chtít na svůj výkon navázat v dalším zápase proti Chomutovu.
Pirátům se proti Stadionu daří. Na vzájemné zápasy vede 3:0. Domácí se budou ve středu snažit tuto bilanci napravit.
15.2.Vrchlabí doma podlehlo ChomutovuVRC - CHP 1:6, 10.kolo | Raina TomanováDomácí zápas proti Pirátům z Chomutova se HC Stadionu vůbec nepovedl. I když to v první části byl celkem vyrovnaný zápas a Chomutov vedl pouze o gól 2:1, ve druhé třetině dokázali hosté vstřelit hned tři branky. V závěrečné fázi přidali šestou a o vítězi bylo rozhodnuto.
17.2.K 11. kolu nadstavby zajedeme do PříbramiPRI - VRC 5:4, 11.kolo | Lucie HorčičkováV sobotu 18.2.2023 odehraje HC Stadion Vrchlabí již 11. kolo nadstavby, ke kterému zajede na led soupeře do Příbrami.
Utkání se odehraje na zimním stadionu v Příbrami od 17 hodin.
18.2.Aktuality z A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší nové informace k aktuální situaci v A-týmu.
18.2.Z Příbrami přivážíme bodPRI - VRC 5:4, 11.kolo | Jan PřikrylK dalšímu utkání cestoval HC Stadion v dosti oslabené sestavě na led Baníku Příbram. Skóre otevřel v první minutě domácí Dragoun. Ještě do konce první třetiny srovnal z přesilové hry Chalupa. Druhá třetina patřila hostům z Vrchlabí, kteří ji vyhráli 0:2, zásluhou tref Krska a Chrtka. V úvodu třetí části snížil opět Dragoun, následně vyrovnal Hasman. Hosty poslal zpět do vedení Urban. Za domácí poté vyrovnal Pinkas. O bodu navíc pro domácí rozhodl v prodloužení Hasman.
24.2.K poslednímu venkovnímu utkání nadstavby zajedeme do TáboraTAB - VRC 7:3, 13.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se na sobotní zápas vydá až do Tábora, který je v tabulce aktuálně na 4. místě. Vrchlabský celek je až dvě místa pod ním. V základní části dokázal Stadion Kohouty porazit jednou, stejně jako v nadstavbové části. Podaří se mu porazit Tábor i podruhé?
25.2.HC Stadion odjíždí z Tábora se sedmigólovou nadílkouTAB - VRC 7:3, 13.kolo | Raina TomanováV pořadí šestá prohra symbolizuje sobotní utkání Vrchlabí proti Táboru. Utkání rozhodla druhá třetina, ve které domácí Kohouti zvítězili poměrem 3:1. V 58. minutě vrchlabský Šlaicher proměnil trestné střílení, ale jen tím upravil skóre na konečných 7:3 z pohledu domácích.