HC Stadion Vrchlabí – V sobotu se na domácím ledě utkáme s prvními Letňany
Preview k zápasu

V sobotu se na domácím ledě utkáme s prvními Letňany

Lucie Horčičková

V rámci 9. kola nadstavby vyzveme v sobotu 11.2.2023 na domácím ledě lídra tabulky, HC Letce Letňany.
Partnerem utkání je firma HAVEX-auto .

HC Stadion Vrchlabí je aktuálně na šestém místě tabulky s 63 body.
V nadstavbové části se HC Stadionu zatím příliš nedařilo. Z osmi odehraných utkání vybojoval pouze dvě výhry. Na mosteckém ledě zvítězil, v rámci 6. kola, 5:2 a hned v následujícím utkání porazil na domácím ledě Tábor 5:3.
Domácí hráči jistě budou chtít v sobotním utkání napravit poslední dva nepovedené zápasy, které odehráli na začátku týdne na severu Čech, a získat proti Letňanům tři body.

Poslední zápasy
Ústí n. L. – Vrchlabí 4:2 (nadstavba)
Chomutov – Vrchlabí 5:3 (nadstavba)
Vrchlabí – Tábor 5:3 (nadstavba)
MOSTEČTÍ LVI – Vrchlabí 2:5 (nadstavba)
Vrchlabí – Příbram 3:6 (nadstavba)

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 6+5 (nadstavba)
2. David Chalupa 4+5 (nadstavba)
3. Ondřej Chrtek 5+2 (nadstavba)

Neproduktivnější obránce
Ján Bendík 1+1 (nadstavba)

Statistiky brankářů
Roman Krinwald 4.00 prů. na záp. (nadstavba)
Mario Žalčík 6.00 prů. na záp. (nadstavba)
Denis Vacek 3.50 prů. na záp. (nadstavba)

HC Letci Letňany jsou v letošní sezóně lídrem tabulky a na svém kontě mají 93 bodů.
Nadstavbu začali Letci dvěma těsnými prohrami nad Mostem a Táborem, ale od třetího kola, kdy se Letňany utkaly na domácím ledě s Vrchlabím, najely na vítěznou vlnu, kterou udržely čtyři utkání. V posledních dvou odehraných zápasech prohrály Letňany shodně 1:2, nejprve na domácím ledě proti Ústí nad Labem a následně na ledě Tábora. V obou utkání skóroval za Letňany pouze, nám dobře známý, Lukáš Kastner.

Poslední zápasy
Tábor – Letňany 2:1 (nadstavba)
Letňany – Ústí n. L. 1:2 (nadstavba)
Kobra Praha – Letňany 2:4 (nadstavba)
Letňany – Chomutov 3:2 (nadstavba)
Příbram – Letňany 3:4 (nadstavba)

Kanadské bodování
1. Adam Kellerstein 2+7 (nadstavba)
2. Lukáš Kastner 5+3 (nadstavba)
3. Jiří Uhlík 3+5 (nadstavba)

Neproduktivnější obránce
Ivan Lytvynov 0+3 (nadstavba)

Statistiky brankářů
Jaroslav Brázdil 2.01 prů. na záp. (nadstavba)
Miroslav Kopřiva 3.44 prů. na záp. (nadstavba)

Vzájemné zápasy
2023 Letňany – Vrchlabí 5:1 (nadstavba)
2022 Vrchlabí – Letňany 1:3
2022 Letňany – Vrchlabí 6:2

Sobotním partnerem utkání je HAVEX-auto , firma, která letos slaví 30 let od svého založení. Zároveň se v tomto roce stala partnerem nového českého filmu, který je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, Děti Nagana. Film, který přijde do kin 22.2.2023, předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat.
Pro fanoušky vrchlabského hokeje si HAVEX-auto, ve spolupráci s partnerem Kino KARTONKA 1904 připravil výhru v podobě vstupenek na promítání filmu 3.3. od 17. hodin ve vrchlabském kině Kartonka.

A jak vstupenky můžete vyhrát?
- Zapojením se do TIPOVACÍ SOUTĚŽE, která bude probíhat od zítřejšího dopoledne na našem Facebooku, tradičně pod příspěvkem „Dnes hraje Stadion“, kde bude soutěž i vyhlášena.

- Dále zakoupením soutěžního puku na oblíbenou soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, která proběhne o první přestávce. Puk si budete moci zakoupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

- O druhé přestávce proběhne také týmová soutěž HOĎ BARELY NA STŘED. V případě, že už teď máte chuť se do soutěže zapojit, napište nám. Do soutěže jsou potřeba dvě dvojice.