HC Stadion Vrchlabí – Středeční zápas proti Ústí nad Labem

Středeční zápas proti Ústí nad Labem

07.02.2023

Vrchlabí má za sebou neúspěšný úterní zápas v Chomutově. Hned následující den bude bojovat o body v Ústí nad Labem.. S ústeckým soupeřem má HC Stadion negativní bilanci. V posledních dvou zápasech dvakrát prohrál. Prolomí Stadion tuto statistiku a získá další tři důležité tři body do tabulky?

HC Stadion Vrchlabí v dohrávce 4. kola nadstavby nestačil na domácí Chomutov, zápas skončil prohrou 3:5. O vítězství Pirátů rozhodla druhá třetina, ve které vstřelili hned čtyři branky. Vrchlabí se podařil zápas proti Táboru, nad kterým zvítězilo výsledkem úterního zápasu 5:3. A předchozí zápas proti Mostu. Celkově se bohužel v nadstavbě HC Stadionu spíše nedaří. Prohrál postupně s Kobrou Praha, Ústí nad Labem, Letňany nebo Příbramí.

Kobra Praha – Vrchlabí 8:5 (nadstavba)

Hokej Ústí nad Labem je v tabulce na čtvrtém místě a vzhledem k tomu, že poslední dva zápasy s HC Stadionem pro něj dopadly vítězně, tak domácí diváky čeká jistě atraktivní zápas. Ústí se v nadstavbové části daří. Dokázalo to vítězstvím nad Letňany, ale také nad Kobrou Praha nebo Mostem. Proti Chomutovu to byla jen těsná prohra 1:2. O jedinou branku v prodloužení zvítězilo Ústí proti Příbrami, 3:2.

Letňany - Ústí nad Labem 1:2 (nadstavba)
Ústí nad Labem - Chomutov 1:2 (nadstavba)
Ústí nad Labem - Kobra Praha 5:3 (nadstavba)
Most - Ústí nad Labem 2:5 (nadstavba)
Ústí nad Labem - Příbram 3:2pp (nadstavba)
Vrchlabí - Ústí nad Labem 2:4 (nadstavba)
Ústí nad Labem - Tábor 3:1 (nadstavba)