V únoru 2019 vyšly tyto články:

26.2.Z Letňan si HC Stadion veze 3 bodyLET - VRC 2:4, 42.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas otevřeli rychlou akcí domácí, když 21 vteřin po začátku zápasu vstřelil gól Martin Kotyra. Ale vrchlabští nenechali na odezvu dlouho čekat a v 9. minutě stav srovnal Aleš Půlpán. Ve druhé třetině vstřelili vrchlabští další dvě branky. A poslední dvě branky zápasu padly v posledních čtyřech minutách, kdy se nejprve trefil vrchlabský Kastner a o minutu později letňanský Horák. HC Stadion si tak odváží domů výhru 4:2 nad Letci.
25.2.K poslednímu zápasu základní části vyjíždíme do LetňanLET - VRC 2:4, 42.kolo | Vendula SahánkováPoslední zápas základní části odehraje HC Stadion Vrchlabí na ledě letňanských Letců v Praze již toto úterý 26.2.2019 od 18:00.
23.2.Body putují z Vrchlabí do Dvora Králové nad LabemVRC - DKL 2:3, 41.kolo | Vendula SahánkováTři body za vítězství putují z Vrchlabí do Dvora Králové nad Labem. Dvorští začali aktivní hrou a hned v 9. minutě zasadili puk za Soukupova záda. Během dvou minut tam skončil puk znova. V druhé třetině byl úspěšný Bednář, když ve 33. minutě prostřelil Janského a podruhé se mu to povedlo ve 3. třetině a srovnal tím skóre zápasu. Ale hosté se nevzdali a 13 vteřin před koncem dal vítězný gól Faltys. HC RODOS tam zvýšil počet bodů v tabulce na 52.
21.2.Do Vrchlabí zavítá HC RODOS Dvůr Králové nad LabemVRC - DKL 2:3, 41.kolo | Vendula SahánkováNa led vrchlabského celku zavítá v sobotu 23. února 2019 další podkrkonošský tým, a to HC RODOS Dvůr Králové nad Labem.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED". Tentokrát můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je Havex auto, doplněné o dva denní skipassy od Skiareálu Špinlerův Mlýn. Více info naleznete níže.
16.2.Z Trutnova se bohužel vrací HC Stadion bez bodůTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Vendula SahánkováV podkrkonošském derby se vrchlabskému celku moc nedařilo, trutnovští nasadili rychlé tempo hned na začátku zápasu, kdy rychle po sobě vsadili za Soukupova záda dvě branky. Stadion snížil o branku ještě v první třetině. Druhá třetina se nesla ve znamení vyloučení na obou stranách. V poslední třetině oba celky nasadili vysoké tempo, které vygradovalo do dalších vyloučení a také dalších branek. Trutnov se tak raduje z výhry a vrchlabští domů odjeli s prázdnou.
15.2.Další zápas odehraje Stadion v TrutnověTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Vendula Sahánková
15.2.Odchovanec Perička olympijským šampiónem!KlubNemalým úspěchem se blýskl reprezentační výběr do 17 let, který ovládl hokejový turnaj na Evropském olympijském festivalu mládeže. Součástí vítězného týmu byl také vrchlabský odchovanec, Tomáš Perička.
11.2.Podpořte společně se Supras vrchlabský tým v TrutnověTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Jiří HozákSupras Vrchlabí pořádají v sobotu tradiční výjezd autobusem na derby do nedalekého Trutnova. Přidejte se a pojeďte zafandit, při zřejmě posledním výjezdu základní části a také zřejmě posledním derby této sezóny.
9.2.Vrchlabí rozstřílelo ŘisutyVRC - RIS 15:0, 38.kolo | Raina TomanováPrvní třetina vypadala vyrovnaně. Druhou část vyhráli domácí už 7:0 a třetí zakončili vítězstvím 6:0. Naprostý debaklem tento zápas skončil pro hostující Řisuty. Nezvládly utkání proti favoritovi a domů odjely s přídělem patnácti branek.
8.2.Vrchlabí přivítá na svém ledě ŘisutyVRC - RIS 15:0, 38.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání nastupuje HC Stadion proti týmu z Řisut. Hosté jsou ve své skupině Sever na šestém místě v tabulce, na kontě mají 38 bodů. To Vrchlabí jede opět na vítězné vlně, se 73 body je na prvním místě v tabulce a má jistotu play-off.
6.2.Vrchlabí urvalo body proti jabloneckým VlkůmVRC - JAB 3:1, 37.kolo | Raina TomanováPo první třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas, druhá část přinesla pouze jedinou branku, a to v jablonecké síti po střele Bendíka. Poslední třetina nabídla hned tři branky, dvě do hostující branky a jednu do té vrchlabské. Domácí byli v dnešním utkání aktivnější a zaslouženě berou tři body.
5.2.Další utkání odehraje Stadion proti Vlkům z JablonceVRC - JAB 3:1, 37.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 6. února 2019 čeká naše hokejisty napínavý souboj o první příčku tabulky s Jabloncem. Ten Stadionu se svými 67 body šlape na paty... Podaří se Stadionu nad rivalem z Jablonce zvítězit a udržet si tak první místo? Přijďte svůj tým podpořit již zítra od 18 hodin na vrchlabský zimní stadion.
2.2.Vrchlabí ukořistilo výhru v SokolověSOK - VRC 0:1, 36.kolo | Raina TomanováPo bezbrankových dvou třetinách se v poslední minutě třetí části diváci dočkali branky. Bohužel pro sokolovské hráče skončil puk v jejich síti a HC Stadion si zajistil výhrou všechny tři body a upevnil si tak první místo v tabulce.
1.2.HC Stadion zavítá do SokolovaSOK - VRC 0:1, 36.kolo | Raina TomanováDalší vzájemný zápas mezi Vrchlabím a Sokolovem se odehraje již v sobotu 2. 2. 2019. První duel dopadl lépe pro Vrchlabí, které zvítězilo nejtěsnějším rozdílem 1:0. Oba dva týmy jsou na vrcholu tabulky ve svých skupinách.
1.2.Finální změny v sestavě A-týmuLucie HorčičkováJelikož včera skončila možnost veškerých přestupů, rádi bychom Vás seznámili s posledními změnami, které se odehráli v našem A-týmu.