HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítá HC RODOS Dvůr Králové nad Labem
Preview k zápasu

Do Vrchlabí zavítá HC RODOS Dvůr Králové nad Labem

Vendula Sahánková

Na led vrchlabského celku zavítá v sobotu 23. února 2019 další podkrkonošský tým, a to HC RODOS Dvůr Králové nad Labem.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED". Tentokrát můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je Havex auto, doplněné o dva denní skipassy od Skiareálu Špinlerův Mlýn. Více info naleznete níže.

Dvorský tým se v současné době drží na šestém místě tabulky se 49 body. V posledním zápase vyhrál na domácím ledě proti jabloneckým Vlkům, kdy branky vstřelili Jan Ježek, Patrik Fořt a Jiří Matějíček. Jejich nejlepším hráčem dle kanadského bodování je v současnosti Jiří Půhoný se 40 body (16 bodů za branky a 24 bodů za asistence).

HC Stadion Vrchlabí je stále v čele tabulky se 76 body. V posledním zápase prohrál Stadion v Trutnově, ale ani to neznamená sestup v tabulce. Vedoucím hráčem kanadského bodování ve vrchlabském týmu je Patrik Urban se 32 body (11 gólů, 21 asistencí), těsně za ním je Štěpán Matějček (31 bodů) a Pavel Mrňa (30 bodů).

Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", kdy si budete moci zasoutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je Havex auto.
Neváhejte si proto u vchodu na ZS zakoupit puk v hodnotě 20 Kč!!!!

1. místo:

Cestovní taška, láhev, rychloschnoucí ručníček, ponožky, kšiltovka, dva denní skipassy

2. místo:

Kalendář, Survival paracord náramek, nabíječka do auta

3. místo:

Tričko, kšiltovka