HC Stadion Vrchlabí – Odchovanec Perička olympijským šampiónem!
Fanoušci

Odchovanec Perička olympijským šampiónem!

Klub

Nemalým úspěchem se blýskl reprezentační výběr do 17 let, který ovládl hokejový turnaj na Evropském olympijském festivalu mládeže. Součástí vítězného týmu byl také vrchlabský odchovanec, Tomáš Perička.

Tomáš Perička je odchovancem vrchlabského hokeje. V letošní sezóně působí tento obránce v juniorském týmu hradeckého Mountfieldu, kde odehrál zatím 33 zápasů ve kterých vstřelil dvě branky a na stejný počet přihrál.

Ve finálovém utkání nastoupila sedmnáctka proti překvapení turnaje, týmu Běloruska. Zápas to nebyl nikterak jednoduchý, neboť musela česká družina otáčet stav zápasu z 0:1 na 3:1.

Český hokej se tak může radovat s dalšího úspěchu a Tomáš Perička z velmi cenné medaile. Gratulujeme, Tomáši!