HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV květnu 2022 vyšly tyto články:

20.5.Hrací systém soutěže pro nadcházející sezónuDaniela UdatnáRozlosování nové sezóny je na světě, začínáme v Sokolově a první domácí zápas sehrajeme v sobotu 17.9. s Litoměřicemi.
17.5.Rozhovor s majitelem vrchlabského klubu, Alešem CermanemLucie HorčičkováPřinášíme všem příznivcům vrchlabského hokeje rozhovor s člověkem nejpovolanějším, s majitelem našeho klubu Alešem Cermanem. Je to vzácná příležitost, protože Aleš Cerman svoje názory na veřejnosti prezentuje naprosto minimálně a rozhovory s ním by se daly spočítat na prstech jedné ruky. A to i přesto, že jeho jméno je s vedením a organizací vrchlabského hokeje spojeno již více než 15 let.
10.5.Srdcař pokračuje! Chci být příkladem mladým, tvrdí pracant ZdráhalLucie HorčičkováTřicetiletý obránce Jan Zdráhal se rozhodl pokračovat v Dynamu. Odchovanec Pardubic a obrovský srdcař přijal roli mentora pro mladé hráče ve Vrchlabí, přesto pokukuje i po vytíženosti v kádru šestinásobného mistra. Podle rodáka ze Dvora Králové nebylo co řešit, rozhodl se zůstat a rozvíjet se v Dynamu. „Říkal jsem si, že bych mohl jít jinam, ale co by mi to dalo? Kam bych se rozvíjel? Beru to jako výzvu, která mě může posunout,“ uvedl po podpisu víceleté smlouvy.
6.5.Dynamo buduje širší kádr pro VrchlabíLucie HorčičkováPardubický klub dále pokračuje v budování kádru na nový ročník, a to i s ohledem na rozvoj mladých hráčů, kteří by měli, díky spolupráci s naším klubem, nastoupit za Vrchlabí.
Jiří Jakubec tak přináší nové informace k našemu A-týmu.
2.5.Aktuality z našeho A-týmu Lucie HorčičkováJiří Jakubec, sportovní manažer klubu, přináší první informace k A-týmu pro novou sezónu 2022/23.