HC Stadion Vrchlabí – Proti Kohoutům bereme cenný bod

Proti Kohoutům bereme cenný bod

10.12.2022
Jan Přikryl

Vrchlabí nastoupilo do zápasu proti Táboru po více než desetidenní pauze způsobené nemocí v domácím týmu. Kohouti otevřeli skóre na konci úvodní části po přesilovkové trefě Seidla. Druhá část skončila po jedné brance na každé straně, nejprve poslal hosty do dvoubrankového vedení Vlček, ale poté snížil z přesilové hry Tatar a tak bylo před třetí třetinou, ještě vše otevřené. Ve třetí třetině poslal Tábor zpět do dvoubrankového vedení z přesilové hry Plášil. Za domácí necelých pět minut před koncem snížil z levé strany Bláha a poté minutu a půl před koncem základní hrací doby vyrovnal dělovkou od modré Duran a poslal zápas do prodloužení. V prodloužení mohl rozhodnout na domácí straně Bláha, ovšem nedal a z následného protiútoku vybojoval pro Kohouty druhý bod v utkání Matušík.