HC Stadion Vrchlabí – Na vrchlabském ledě se představí táborští Kohouti
Preview k zápasu

Na vrchlabském ledě se představí táborští Kohouti

Raina Tomanová

Vrchlabský zimní stadion znovu ožije ledním hokejem. V sobotu v podvečer se tady představí HC Stadion, který přivítá táborské Kohouty. S Táborem má Vrchlabí pozitivní bilanci, v letošní sezoně ho totiž porazil rozdílem třídy.

Tábor se aktuálně nachází na třetím místě v tabulce s celkovým počtem 50 bodů. Je tak o velký kus před HC Stadionem, nicméně zápas může přinést zajímavé momenty. Navíc se v letošní sezoně Vrchlabí povedlo Tábor porazit, když vstřelilo pět branek, zatímco soupeř ani jednu. Navíc Tábor zvítězil pouze v předposledním zápase, kdy porazil Hronov. Po posledním utkání na ledě Mostu, byli od týmu odvoláni kvůli špatným výsledkům s čelními týmy 2. ligy, trenéři Radek Bělohlav a Zdeněk Kutlák. Tým zatím povedou generální manažer Aleš Krátoška a manažer A-týmu Miroslav Volena.

Poslední zápasy
MOSTEČTÍ LVI – Tábor 7:4
Tábor – Hronov 10:1
Tábor – Písek 8:1
Ústí n. L. – Tábor 4:2
Tábor – Klatovy 5:1

HC Stadion Vrchlabí si naposledy zahrál na konci listopadu. Poslední zápas s Klatovy byl odložen kvůli vysoké marodce, nyní se ale před domácími diváky může předvést. V tabulce je aktuálně na 6. místě, na kontě má 38 bodů. Vrchlabí může navázat na tři vítězná utkání v listopadu. Proti Hronovu to bylo jen velmi těsné, domácí brali výhru 6:5, proti Chebu už bylo vítězství jednoznačné - 7:2.

Poslední zápasy

Vrchlabí: Tomáš Perička 3+9
Tábor: Karel Plášil 11+16

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.25 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.80 prů. na záp.
Tábor: David Gába 2.62 prů. na záp.
Tadeáš Dvořák 2.59 prů. na záp.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadionu.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 10.12.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

On-line prodej vstupenek ZDE