HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
3.1.První zápas nového roku odehraje HC Stadion na ledě soupeřeKNO - VRC 2:4, 25.kolo | Raina TomanováDalší, už 25. kolo, se odehraje na kláštereckém stadionu ve středu 4. ledna. Vrchlabí se zde představí v letošní sezoně podruhé, ale s Kláštercem má negativní bilanci po dvou prohrách 3:6 a 2:3.
4.1.Počasí nedovolilo odehrát utkání v KlášterciAlan ŠrámekPrvní letošní ligové utkání v Klášterci se neodehraje v předepsaném termínu! Hokejisté Stadionu k utkání odcestovali, ovšem jejich cesta skončila mezi Studencem a Horka u Staré Paky. Několik nákladních aut mimo silnici a velké množství sněhu ukončilo cestu k utkání. Naši hráči se následně v pořádku vrátili na svou "základnu". Vrchlabské vedení na svaz poslalo oficiální vyjádření, včetně potvrzení od Policie ČR a nyní čeká na jejich reakci. Předpokládáme, že se zápas odehraje v náhradním termínu, o kterém Vás budeme včas informovat na webu a také na našich facebookových strankách. Na fotky z kalamity se můžete podívat právě na našem FB.
4.1.Sváteční turnaje mládeže HC Stadion VrchlabíJana PoskerováSváteční prosincové dny patří v mládežnickém hokeji tradičně turnajům. Z Vrchlabí se do okolí rozjely žákovské kategorie a byly velmi uspěšné.
5.1.Kvůli počasí neodehráno v Klášterci + překvapení na úkor KobryJan PřikrylPrvní lednovou středu bylo na programu pětadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byly na programu pouze dvě utkání. Sokolovští si svůj zápas s Děčínem přesunuli. Vrchlabský výjezd do Klášterce znemožnilo počasí a bílinští si z důvodu marodky odložily utkání na ledě Jablonce.
6.1.Letos poprvé před domácími divákyVRC - SOK 11:0, 26.kolo | Raina TomanováPrvní utkání letošního roku se kvůli nepřízni počasí v Klášterci neodehrálo. HC Stadion si tak první letošní zápas zahraje na domácí půdě, kde přivítá poslední HC Baník Sokolov.
7.1.Baník Sokolov odjíždí z Vrchlabí s debaklemVRC - SOK 11:0, 26.kolo | Raina TomanováDalší prohrou Sokolova skončil zápas, ke kterému Baník zajížděl do Vrchlabí. Rozhodla již první třetina, kterou domácí vyhráli 4:0, ve druhé části přidali dalších pět gólů a poslední periodu vstřelili dvě branky. Baník Sokolov dostal od HC Stadionu za tři zápasy 29 branek a dnes si body domů neveze.
8.1.Starší žáci ve Varnsdorfuvar - vrc 4:6, 1.kolo | Jana PoskerováV druhé části soutěže se tým starších žáků vydal na úplně nového soupeře a to HC Varnsdorf. V premiéře byli vrchlabští hráči uspěšnější.
8.1.Mladší žáci vezou body z Varnsdorfuvar - vrc 2:5, 1.kolo | Jana PoskerováStejně jako starší žáci, tak HC Stadion Vrchlabí mladší žáci byli ve Varnsdorfu úspěšní a vezou domů tři body.
8.1.Ročník 2008 vítěznýVRC - RNK 19:4, 7.kolo | Jana PoskerováVítěznými zápasy vstoupili do nového roku kluci kategorie 2008. Oba soupeře ze sobotního turnaje hladce porazili.
8.1.Turnaj 2009 - vítězství i prohraHKR - VRC 20:2, 4.kolo | Jana PoskerováPrvní nástup na led pro nejmladší kategorii přinesl jednu výhru a jednu prohru.
9.1.Povinná výhra se Sokolovem + zaváhání Klatov = přiblížení medailovým pozicím Jan PřikrylPrvní lednovou sobotu bylo na programu šestadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodily dvě překvapení. První se zrodilo na ledě Bíliny, kde hostovali Medvědi z Děčína, kteří nedokázali na Draky vyzrát. Druhé bylo na úkor třetích Klatov, ty nedokázali v domácím prostředí porazit Klášterec.
9.1.Premiéra 2007 na velkém hřišti vyšla na výbornouNMM - VRC 4:16, 10.kolo | Jana PoskerováPrvní zápas na celé hřiště vyšel v nedělním utkání kategorii 2007. Vrchlabští hráči ovládli zápas a připisují si pomyslné body za vítězství.
9.1.Na minutku s Danielem SvobodouAlan ŠrámekV letošní sezóně poprvé oblékl Daniel Svoboda dres svého mateřského klubu z Krkonoš. Kde všude působil, co má rád a zda-li je rád zpět ve Vrchlabí? To se dozvíte v našem malém rozhovoru níže.
11.1.Týden hokeje ve VrchlabíJana PoskerováPřijďte v sobotu 28.1.2017 od 9:00 do 12:00 do DD Elektromont arény ve Vrchlabí na akci Týden hokeje
13.1.Vrchlabí zajíždí na led děčínských MedvědůDEC - VRC 4:3, 27.kolo | Raina TomanováVe 27. kole zajede HC Stadion Vrchlabí na děčínský led, kde změří síly s místními Medvědy. První dvě vzájemné utkání dopadla nerozhodně, první zápas vyhráli děčínští na svém ledě po prodloužení 4:3 a v následné odvetě na vrchlabské stadionu zvítězili domácí poměrem 6:3.
14.1.Vrchlabí body z Děčína nevezeDEC - VRC 4:3, 27.kolo | Raina TomanováHC Stadionu se nepovedl venkovní zápas na děčínském ledě a po vyrovnaném utkání odjel s těsnou prohrou 3:4. Vrchlabí muselo dohnat dvoubrankovou ztrátu, což se jim ve druhé části také povedlo. Ve třetí třetině už ale na dvě branky domácích dokázali odpovědět pouze jedním gólem a Medvědům tak body zůstaly.
15.1.Mladším žákům se nedařilo v JaroměřiJAR - VRC 15:6, 2.kolo | Jana PoskerováRelativně vysokou prohru si přivezl tým mladších žáků z Jaroměře.
15.1.Starší žáci bez bodu z JaroměřeJAR - VRC 8:6, 2.kolo | Jana PoskerováI když tým starších žáků v Jaroměři nevyhrál, soupeři nedal nic zadarmo. Především výborným kolektivním výkonem byli kluci domácím těžkým rivalem.
15.1.V Kolíně se nedařilo mladšímu dorostuKOL - KRK 7:3, 27.kolo | Jana PoskerováTým mladšího dorostu nestačil na kolínské hráče.
16.1.Porážka v Děčíně = potvrzení čtvrté poziceJan PřikrylDruhou lednovou sobotu bylo na programu sedmadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byla ukončena vítězná šňůra hokejistů Jablonce nad Nisou, kteří podlehli v souboji řisutským Buldokům. Bílina potvrdila domácí výhru nad Děčínem výhrou po nájezdech na ledě Trutnova.
Další stránky
123>>