HC Stadion Vrchlabí – Týden hokeje ve Vrchlabí
A Team

Týden hokeje ve Vrchlabí

11.01.2017
Jana Poskerová

Přijďte v sobotu 28.1.2017 od 9:00 do 12:00 do DD Elektromont arény ve Vrchlabí na akci Týden hokeje

V sobotu 28.1.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Stadion Vrchlabí ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá ve Vrchlabí už podruhé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit emailem na Michala Křelinu nebo Tomáše Jirků s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na Pojď hrát hokej v sekci Týden hokeje.
×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HC Letci Letňany