HC Stadion Vrchlabí – Letos poprvé před domácími diváky
Preview k zápasu

Letos poprvé před domácími diváky

06.01.2017
Raina Tomanová

První utkání letošního roku se kvůli nepřízni počasí v Klášterci neodehrálo. HC Stadion si tak první letošní zápas zahraje na domácí půdě, kde přivítá poslední HC Baník Sokolov.

Soupeři ze Sokolova se v této sezoně vůbec nedaří. Na kontě má pouhých 16 bodů a okupuje tak poslední, desáté místo v tabulce. V listopadu ukořistil Baník pouze tři body za vítězství nad Trutnovem a bod za prohru v nájezdech proti Bílině. Jinak ale nezískal žádný bod, a to má za sebou zápasy s Kláštercem, Klatovy nebo Kobrou Praha. S Vrchlabím má bilanci hodně nelichotivou, HC Stadion dokázal Baník dvakrát porazit, poprvé 9:1 a podruhé 9:2.

HC Stadion Vrchlabí bohužel neodehrál zápas ve středu 4. ledna. Na zápas do Klášterce sice hokejisté vyjeli, ale nedostali se kvůli sněhovým podmínkám daleko. Takže se poprvé v novém roce představí před domácími fanoušky proti Sokolovu. Dvakrát proti Baníku zvítězil. Poslední tři zápasy nedopadly pro Vrchlabí podle představ, proti Trutnov HC Stadion padl 4:5, na Jablonec nestačil také těsně 3:4 a z Prahy si neodvezl ani bod. Vrchlabí se tak bude snažit začít nový rok vítězstvím a skončit šňůru proher.

Na zápas se přijďte podívat v sobotu 7. ledna od 18:00 na vrchlabský stadion.

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HC Letci Letňany