HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2023 vyšly tyto články:

5.7.Skládání sestavy a zhodnocení letní přípravy A-týmu 2023/2024Lucie HorčičkováPřinášíme rozhovor s hlavním trenérem Tomášem Jirků, doplněný o několik slov sportovního manažera klubu Jiřího Jakubce, o letní přípravě a složení A-týmu.
12.7.Vrací se útočná síla v podobě Lukáše KastneraFilip VedralPo třech sezónách se zpátky do Vrchlabí vrací útočník Lukáš Kastner. Poslední dva roky oblékal dres pražských Letců z Letňan.
Jak sám Lukáš zmiňuje, zpátky do Podkrkonoší se moc těší.
17.7.Realizační týmy mládeže a program na srpenLucie HorčičkováPřinášíme složení realizačních týmů naší mládeže pro sezónu 2023 a program na srpen.
20.7.Aktuality k sestavě A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší aktuální informace ke složení obrany A-týmu, včetně nových posil.
24.7.Obranu letos nastálo posílí David SýkoraFilip VedralDvaadvacetiletý sparťanský odchovanec David Sýkora bude v letošní sezóně oblékat vrchlabský dres nastálo. Skvěle tak doplní naši obranu.
30.7.Do obrany přichází odchovanec Jan BoukalFilip VedralPo sedmi sezónách se do Vrchlabí vrací devatenáctiletý obránce Jan Boukal.
Věří, že se týmu bude dařit ještě lépe než v loňské sezóně.