HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2021 vyšly tyto články:

6.4.Trenér Václav Baďouček odchází do extraligové PlzněLucie HorčičkováTrenér našeho A-týmu Václav Baďouček ve Vrchlabí končí a odchází do extraligové Plzně.
To, o čem se v posledních dnech dost spekulovalo, se stává skutečností. Devětapadesátiletý trenér byl po sezóně osloven svou rodnou Plzní a tato nabídka nešla odmítnout.
Václav Baďouček u nás působil poslední tři sezóny, z nichž jsme dvě strávili ve II.lize a ta letošní byla ve vysněné Chance lize. Všechny sezóny byly v podstatě velice úspěšné. V té první jsme vypadli v semifinále s favorizovaným Sokolovem, v té další jsme slavili postup a letos jsme skončili po základní části čtvrtí a zahráli si čtvrtfinále se Vsetínem.
Václav Baďouček tu u nás odvedl obrovský kus dobré práce a zaslouží si velké poděkování.
13.4.Zhodnocení sezóny očima Jiřího JakubceTomáš Otradovský (Krkonošský deník)
Jsou tomu dva týdny od chvíle, kdy vrchlabským hokejistům skončila úspěšná sezona v Chance lize, druhé nejkvalitnější soutěži v republice. Jediný východočeský účastník v ní dosáhl skvělého čtvrtého místa po základní části, aby jej následně ze čtvrtfinále play off vyprovodil soupeř, jehož síň slávy se pyšní šesti poháry pro mistra republiky.
I přes brzké opuštění vyřazovacích bojů byla sezona pod Krkonošemi hodnocena jako úspěšná a potvrdit to měla i slova sportovního manažera klubu Jiřího Jakubce (48), s nímž se za ročníkem 2020/2021 ohlédl Krkonošský deník.
20.4.Informace pro permanentkářeLucie Horčičková
Vážení příznivci vrchlabského hokeje,
uplynulou sezónu jsme bohužel, až na pár utkání na začátku, museli kvůli situaci ohledně koronaviru a bezpečnostním nařízením odehrát bez vás, diváků. Jak již Jiří Jakubec řekl, takovou podivnou sezónu a na druhou stranu, tak dobré výsledky, nikdo nečekal a o to víc nás všechny mrzí, že jste nemohli být s námi na zimním stadionu.
22.4.Bylo to skvělé období, na které budu hrozně rád a dlouho vzpomínat, říká Václav BaďoučekTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Tři roky. Přesně tak dlouho vydržel u kormidla vrchlabských hokejistů trenér Václav Baďouček. Co sezona, to zlepšení. Na úvod v ročníku 2018/2019 dovedl horaly do finále druhé ligy, kde se tým musel sklonit před Sokolovem. O rok později slavil postup do Chance ligy a letos nováčka druhé nejvyšší soutěže u nás dotáhl ke čtvrtému místu v základní části.
Následovalo čtvrtfinálové vyřazení od Vsetína, přesto pod Krkonošemi vládne spokojenost.
A úspěšný trenér? Ten se dočkal životní nabídky. Už při cestě z posledního utkání mu zazvonil telefon a na druhé straně byla extraligová Plzeň.
Její sportovní manažer Tomáš Vlasák, bývalý výborný hokejista, nabídl Baďoučkovi post hlavního trenéra Indiánů pro příští ročník extraligy. A řekněme si na rovinu: To se neodmítá.
23.4.Odchody z A-týmuLucie HorčičkováVážení vrchlabští hokejoví příznivci,
jako první přinášíme informaci o odchodech hráčů z našeho klubu.
27.4.Užíval jsem si každý zápas, říká po třech sezónách ve Vrchlabí Ján NikoTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Jedním z hráčů, které v příští sezóně již nebudeme v domácím dresu vídat, je třicetiletý obránce JÁN NIKO.
Jak hokejista, jenž ve Vrchlabí působil ve třech sezonách, informaci přijal a jak bude na Vrchlabí vzpomínat, prozradil v rozhovoru pro Krkonošský deník.
28.4.Tomáš Jirků končí se svou hráčskou kariérouTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Aktivní hráčskou kariéru se po této sezoně rozhodl ukončit kapitán mužstva
TOMÁŠ JIRKŮ (29). Služebně nejstarší hráč našeho týmu a zároveň šéftrenér mládeže se rozhodl, že již nechce plnit obě role.
Od nové sezony bude pouze koučovat. Vedle rozvíjení talentu u mladých hokejistů se stane navíc členem realizačního týmu A mužstva dospělých.
29.4.Realizační tým 2021/2022Daniela UdatnáČekání se vyplatilo!
Po měsíci intenzivních jednání vám představujeme nové tváře realizačního týmu pro sezonu 2021/2022.