Archiv článků

V listopadu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Přiveze Vrchlabí z Děčína další body? DEC - VRC 3:6, 13.kolo | Raina TomanováVrchlabí po páteční výhře nad Pískem může navázat na tříbodový zisk a postupovat tak tabulkou výše. Děčínský tým v posledním zápase také získal tři body, ale v tabulce je až na devátém místě. Navíc bude mít výhodu domácího publika.
2.11.Vrchlabí veze z Děčína 3 bodyDEC - VRC 3:6, 13.kolo | Jan PřikrylHC Stadion navázal na domácí vítězné utkání proti králům z Písku a veze si z ledu Medvědů další tři body. Jak po první, tak po druhé třetině, prohrávalo Vrchlabí o jednu branku. Třetí třetina vyšla týmu z Krkonoš na výbornou. Stačilo úvodních pět minut poslední části, aby Horalé otočili vývoj utkání na svojí stranu a rozhodli tak o tom, že všechny body poputují zpět do Krakonošova revíru.
4.11.V sobotu zajedete HC Stadion k dalšímu utkání do MostuMOS - VRC 4:6, 14.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se podruhé za sebou vydá na led soupeře. Po děčínské návštěvě, která skončila výhrou 6:3, se tentokrát o body pokusí v Mostě. Mostečtí hráči jsou na krásném osmém místě v tabulce, ale na Vrchlabí ztrácejí osm bodů. Vrchlabí se bude snažit prodloužit vítěznou sérii, kterou jim pokazil jen zápas s Jabloncem.
5.11.Vrchlabí veze z Mostu tři bodyMOS - VRC 4:6, 14.kolo | Raina TomanováAč to po první třetině nevypadalo, nakonec si HC Stadion z Mostu odváží všechny tři body. V první části přitom hosté dotahovali dvoubrankové manko. Nakonec se jim ale podařilo vstřelit několik gólů za sebou na konci druhé třetiny a rozhodli tak o výhře 6:4.
7.11.Výsledkový servis mládeže - 44. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 44. týden (31.10. - 6.11.2022).
8.11.Na vrchlabský led přijedou BenátkyVRC - BEN 1:2, 15.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se po dvou zápasech venku představí zase na domácím ledě. Tentokrát na něm přivítá Benátky nad Jizerou, které jsou v tabulce o dost níž, než vrchlabský celek. V posledních zápasech ale oba týmy body získaly a bude se tak jednat o napínavý zápas.
9.11.Vrchlabí doma padlo s BenátkamiVRC - BEN 1:2, 15.kolo | Raina TomanováPo delší době se vrchlabskému celku nepovedl zápas, navíc před domácími fanoušky. Po první třetině vedly Benátky, HC Stadion sice dokázal vyrovnat, ale poslední branka zápasu padla ze strany soupeře a Vrchlabí se tak muselo smířit s těsnou prohrou 1:2.
11.11.K dalšímu zápasu pojede HC Stadionu do ChomutovaCHP - VRC 4:3, 16.kolo | Raina TomanováVelmi zajímavý zápas přinese 16. kolo 2. hokejové ligy. V podání čtvrtého Chomutova a šestého Vrchlabí bude rozhodně o co stát. Chomutov v posledním odehraném zápase deklasoval Most devíti góly, HC Stadion naopak o jedinou branku padl proti Benátkám. Soupeře od sebe přitom dělí pouze dva body.
12.11.Z Chomutova odjel HC Stadion bez boduCHP - VRC 4:3, 16.kolo | Raina TomanováVelmi vyrovnaný zápas se odehrál na ledě Chomutova, kam HC Stadion Vrchlabí zajížděl. Bohužel pro hostující hráče utkání nedopadlo dobře, i když nakonec dokázali dohnat ztrátu. Čtvrtá branka v jejich síti ale nakonec znamenala, že od Pirátů odjede Vrchlabí bez bodu.
13.11.Lampionový průvod za sv. Martinem 2022Lucie HorčičkováV pátek 11. 11. 2022 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod.
Letošního ročníku se zúčastnilo odhadem 1000 lidí a bylo to, jako vždy, skvělé.
Všem, kdo jste se zúčastnili patří velké DÍK a doufáme, že se Vám akce líbila a za rok se se všemi opět uvidíme.
Děkujeme Petrovi Ticháčkovi, KRNAPu a Městu Vrchlabí za spolupráci při organizaci této akce.
14.11.Výsledkový servis mládeže - 45. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 45. týden (7. - 13.11.2022).
15.11.Dokáže Vrchlabí na domácím ledě porazit první Letňany?VRC - LET 1:3, 17.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí si bude chtít spravit chuť po dvou nepovedených zápasech. K zápasu 17. kola přijede na zimní stadion města Vrchlabí tým z Letňan. Stadion ale nebude mít jednoduchý úkol, jelikož Letci vedou 3. nejvyšší českou ligu s tří bodovým náskokem.
16.11.Z vrchlabského ledu odjíždí veselejší LetňanyVRC - LET 1:3, 17.kolo | Raina TomanováVyrovnaný zápas, který nakonec svými rozhodnutími ovlivnili rozhodčí. Tak by se dalo popsat středeční utkání, které bohužel pro HC Stadion skončilo prohrou. Vstřelil pouze jedinou branku, naopak Letňany skórovali hned třikrát. Odváží si tak tři body.
18.11.HC Stadion míří do Prahy na led KobryKOB - VRC 3:1, 18.kolo | Raina TomanováPo třech neúspěšných utkání v řadě má HC Stadion co napravovat. Tentokrát se vydá do Prahy, kde se postaví proti Kobře. Ta je v tabulce místo pod ním, a právě tři body dělí oba soupeře. Kobra Praha bude platit za papírově lepšího soupeře.
18.11.David Chalupa o postupu starších žáků do nadstavbyLucie HorčičkováKategorie starších žáků je pro náš klub v letošní sezóně zatím mimořádně úspěšná.
V dvojročníkové soutěži pro děti narozené v letech 2009 a 2010 náš tým v základní části regionálního přeboru neztratil ani jeden bod a postupuje tak z prvního místa do nadstavby. V té se utká s nejlepšími týmy z královehradeckého, libereckého a pardubického kraje. U této příležitosti jsme vyzpovídali hlavního trenéra této kategorie Davida Chalupu a kapitána týmu Jakuba Cermana.
19.11.Čtvrtý zápas v řadě bez boduKOB - VRC 3:1, 18.kolo | Raina TomanováAž do Prahy HC Stadion zajížděl na led Kobry, nad kterou se pokusil získat cenné body. Bohužel se mu to nepovedlo, i když po první třetině bylo utkání vyrovnané. Nakonec ale HC Stadion padl 1:3, poslední gól padl v power play.
21.11.Petr Hlaváč o postupu dorostu do nadstavbyLucie HorčičkováV dorostenecké kategorii je náš tým spojený s trutnovským a hraje pod hlavičkou HC Krkonoše. V trojročníkové soutěži pro hráče narozené v letech 2006 , 2007 a 2008 náš tým v základní části regionální dorostenecké ligy prohrál pouze jednou a postoupil tak do nadstavby, kde bude bojovat ve skupině o postup do dorostenecké 1. ligy.
Hlavním trenérem této kategorie je Petr Hlaváč, který zároveň působí jako asistent u A-týmu. Petr si u kluků získal obrovský respekt a tým pod jeho vedením šlape jako hodinky.
22.11.Podaří se HC Stadionu přetrhnout šňůru proher?RIS - VRC 3:7, 19.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí za sebou nemá zrovna úspěšný měsíc. Čtyři zápasy v řadě nezískal ani bod.
Středeční soupeř má na svém kontě pouze 10 bodů a setrvává na dně tabulky.
Spraví si vrchlabský tým po porážkách chuť a přiveze ze Slaného body?
23.11.Adame, držíme Ti místo v kabině!Daniela UrbanováDobrý den, jmenuji se Dobráček a jsem talisman velkého bojovníka Adama Jindřiška z Vrchlabí.