HC Stadion Vrchlabí – Dokáže Vrchlabí na domácím ledě porazit první Letňany?
Preview k zápasu

Dokáže Vrchlabí na domácím ledě porazit první Letňany?

Filip Vedral

HC Stadion Vrchlabí si bude chtít spravit chuť po dvou nepovedených zápasech. K zápasu 17. kola přijede na zimní stadion města Vrchlabí tým z Letňan. Stadion ale nebude mít jednoduchý úkol, jelikož Letci vedou 3. nejvyšší českou ligu s tří bodovým náskokem.

HC Letci Letňany se můžou chlubit jednoznačně nejlepší formou ze všech týmů II. ligy. Aktuálně se Letci nachází na 1. místě tabulky s 45 body. Pouze HC Baník Příbram je dokázal v letošní sezoně obrat o body. Z Prahy si za výhru 3:6 odvezl plný počet bodů. V posledním zápase si Letci přivezli plný počet bodů ze zimního stadionu třetího Tábora po výhře 3:4. Letce tedy čeká druhé těžké utkání v řadě, čehož by mohl Stadion využít ve svůj prospěch.

Poslední zápasy
Tábor – Letňany 3:4
Hronov – Letňany 2:5
Klatovy – Letňany 2:3
Letňany – Jablonec 9:3
Letňany – Cheb 9:3

HC Stadion Vrchlabí již 2 zápasy za sebou nebodoval. I kvůli tomu se vrchlabský celek nachází na 6. místě s 29 body. K poslednímu zápasu zavítal Stadion na hřiště silného Chomutova. Bohužel v koncovce zápasu byli silnější Piráti a brali tak 3 body za výhru 4:3. I díky těmto dvěma prohrám začíná Stadion ztrácet na čelo tabulky. Ve středu se Vrchlabí pokusí přetrhnout tuhle rodící se špatnou šňůru proti Letcům z Letňan. Přijďte podpořit náš celek k cestě za třemi body. Určitě se můžete těšit na skvělý zápas plný zajímavých akcí.

Poslední zápasy
Chomutov – Vrchlabí 4:3
Vrchlabí – Benátky n. J. 1:2
MOSTEČTÍ LVI – Vrchlabí 4:6
Děčín – Vrchlabí 3:6
Vrchlabí – Písek 5:2

Vzájemné zápasy
2022 Letňany – Vrchlabí 6:2
2022 Vrchlabí – Letňany 4:0 (přípravné utkání)
2019 Letňany – Vrchlabí 2:4

Kanadské bodování Vrchlabí
1. David Chalupa 9+11
2. Ondřej Chrtek 7+13
3. Filip Krsek 12+4

Kanadské bodování Letňany
1. Jiří Hozák 14+19
2. Lukáš Kastner 14+17
3. Adam Kellerstein 6+17

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+7
Letňany: Dominik Havelka 4+9

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.42 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.50 prů. na záp.
Letňany: Jaroslav Brázdil 2.53 prů. na záp.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadion Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 16.11.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

On-line prodej vstupenek ZDE