V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Tři body zůstaly ve VrchlabíVRC - KNO 6:3, 12.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání nastoupil HC Stadion před domácími fanoušky. První třetinu vyhráli hosté z Klášterce, poté se ale otěží ujalo Vrchlabí, ve druhé části otočilo stav utkání na 4:2 a v poslední třetině si svůj náskok domácí pohlídali. Připsali si tak další cenné body do tabulky.
30.10.Vrchlabí přivítá Klášterec nad OhříVRC - KNO 6:3, 12.kolo | Jana PoskerováV sobotní podvečer pokračuje II.liga 12. kolem. Tentokrát přijede do Vrchlabí celek ze vzdáleného Klášterce nad Ohří.
29.10.Rozhodující třetí třetinaJAB - KRK 6:2, 10.kolo | Jana PoskerováPokud se starší dorost nesejde v dostatečném počtu hráčů, nemůže pak odehrát kvalitní zápasy a zajistit si body.
29.10.Starší dorost bodoval v ChrudimiCHR - KRK 3:7, 11.kolo | Jana PoskerováPo páteční prohře si tým staršího dorostu spravil chuť v Chrudimi.
28.10.Z Jablonce nad Nisou body nevezemeJAB - VRC 4:2, 11.kolo | Marek KomárekPo nadějném úvodu utkání se hráči HC Stadionu Vrchlabí vrací z Jablonce s prázdnou. Rozhodl o tom konec první části, kdy se trefili v rychlém sledu Demel s Nevyhoštěným. Hosté se po celý zbytek utkání už nedokázali dostat na nerozhodný stav a nepomohla ani závěrečná power play. Horalé jsou tak v tabulce pátí.
26.10.Druhý turnaj 2006 vítěznýTRB - KRK 9:11, 2.kolo | Jana PoskerováDruhý turnaj za sebou mají hráči ročníku 2006, připsali si dvě výhry.
26.10.Odveta osmákům nevyšlaLIB - KRK 9:3, 11.kolo | Jana PoskerováSoupeře z Liberce už osmáci potkali na domácím ledě, ale ani odveta u soupeře jim nevyšla a ze zápasu nezískali žádné body.
26.10.Domácí výhra juniorůKRK - JHR 7:4, 8.kolo | Jana PoskerováPáteční zápas vyšel krkonošské juniorce, když si připsali tři body proti týmu z Jindřichova Hradce.
26.10.Chrudim s proti juniorům nezaváhalaCHR - KRK 8:1, 9.kolo | Jana PoskerováPo pátečním zápase čekala juniory studená sprcha v Chrudimi, skórovat se jim podařilo pouze ve druhé třetině a tak odjeli bez bodu.
26.10.K malému derby do Jablonce nad NisouJAB - VRC 4:2, 11.kolo | Marek KomárekNa zimním stadiónu v Jablonci nad Nisou nás čeká hodně nevyzpytatelný soupeř. Jedenáctý celek tabulky má rozhodně ambice na postup do play off, proto musí bodovat na svém ledě i proti celkům silné šestky. Vrchlabští mají s tímto soupeřem zatím vyrovnanou bilanci. Oba týmy mají po jedné výhře v nastaveném čase (2014/15) a jedné v základní hrací době (2013/14). Kdo v prvním vzájemném utkání letošní sezóny bilanci překlopí na svoji stranu?
25.10.Pavel Mrňa: Vrchlabí jsem si hokejově užilJana PoskerováPavel Mrňa nastoupil do Vrchlabí pouze na dobu určitou, odehrál s klubem přípravu a devět kol mistrovských zápasů. Působení v týmu ukončil s 11 body (4+7) a nyní už je na cestě do zámoří.
25.10.Šestka prohrála s LibercemLIB - KRK 11:5, 11.kolo | Jana PoskerováO výhře si liberečtí hokejisté rozhodli už v první třetině. Krkonošští hráči se sice následlně rozstříleli, ale na soupeře už se nedotáhli. Čtyři branky z našich pěti střelil hráč Šimek.
25.10.Páťáci v Opočně propadliOPO - KRK 13:2, 7.kolo | Jana PoskerováNeveselý výsledek uhráli krkonošští hráči v Opočně. Bohužel nešlo o věkově vyrovnaný zápas. Ale i s prohrou se musí kluci naučit srovnat.
25.10.Sedmáci vítězníOPO - KRK 3:6, 7.kolo | Jana PoskerováCenné body si hráči sedmé třídy přivezli z Opočna.
24.10.Vítězná série končí. Kolín zdolal Vrchlabí v nájezdechVRC - KOL 4:5, 10.kolo | Tomáš BrožVrchlabí si z domácího zápasu s Kolínem odneslo bod. Zápas to měl být vyrovnaný a také byl. První třetina přinesla na každé straně po gólu. Průběh druhé periody byl divoký a Vrchlabí dohánělo dvoubrankovou ztrátu. To se povedlo a třetina skončila smírně 4:4. V poslední části ani v prodloužení už gól nepadl. Rozhodnutí, komu bude patřit bonusový bod, přišlo až v desáté sérii nájezdů. Šťastnějšími byli hosté z Kolína.
23.10.Osmáci doma prohráli s LetňanyKRK - LET 2:7, 10.kolo | Jana PoskerováPražské Letňany dokázaly potrápit na domácí hráče 8.třídy. Ti se hokejově vzpamatovali až v poslední třetině, ale náskok soupeře již smazat nedokázali.
23.10.Ze Žďáru bez boduZNS - KRK 2:1, 9.kolo | Jana PoskerováAž poslední třetina rozhodovala o vítězi ve skupině staršího dorostu. Úspěšnější byli nakonec domácí ze Žďáru.
23.10.Další domácí zápas bude proti KolínuVRC - KOL 4:5, 10.kolo | Raina TomanováPo středečním úspěšném derby může HC Stadion navázat dalšími třemi body v domácím klání, ve kterém přivítá Kozly z Kolína. Ti jsou v tabulce před Vrchlabím, a to na druhém místě hned za Klatovy.
21.10.Derby ovládlo VrchlabíVRC - TRU 5:1, 1.kolo | Jana PoskerováStředeční derby jednoznačně ovládl domácí tým HC Stadion Vrchlabí, který byl od úvodního hvizdu lepším týmem. Rozhodnuto bylo po první třetině, kdy byl stav 4:0 pro domácí. Trutnov se gólově prosadil až v poslední minutě, kdy pouze kosmeticky upravil výsledek na konečných 5:1. Zápasu nechybělo vůbec nic.
19.10.Derby je konečně tady! Vrchlabí vs. TrutnovVRC - TRU 5:1, 1.kolo | Raina TomanováOdložené první kolo je na programu již ve středu večer. Do vrchlabské arény zavítá HC Bak Trutnov, čeká se napínavý souboj nejen mezi hráči na ledě, ale také mezi fanoušky v ochozech. Oba týmy mají za sebou sérii vítězných zápasů a budou bojovat o další „zářez“.