HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
2.1.Nový rok odstartujeme zápasem s NymburkemVRC - NYM 4:3, 22.kolo | Raina TomanováV dalším hokejovém kole na domácím stadionu přivítá Vrchlabí soupeře z Nymburka. První vzájemný zápas proběhl již v pátém kole II. ligy a v něm HC Stadion zvítězil až po samostatných nájezdech 5:4. V prvním zápase letošního roku tak bude zajímavé sledovat, na jakou stranu se štěstěna přikloní tentokrát.
3.1.Jirků rozhodl o třech bodech pro Vrchlabí 15 vteřin před koncemVRC - NYM 4:3, 22.kolo | Raina TomanováDivoký konec zápasu mohli diváci vidět ve 22. kole v utkání mezi domácím HC Stadionem a hosty z Nymburka. Nymburští hráči si celý zápas udržovali jednobrankový náskok, Vrchlabí muselo dotahovat. O bodech se rozhodlo až 15 vteřin před koncem třetí třetiny, kdy se trefil Jirků, Vrchlabí poprvé vedlo a o tři body už se obrat nenechalo. Tomáš Jirků si v utkání zapsal dva body, stejně jako Filip a Šťastný.
4.1.Úvod roku nevyšel osmé tříděHK2 - KRK 18:2, 23.kolo | Jana PoskerováVysokou porážku si odvezli krkonošští hráči z ledu Hradce Králové.
4.1.Poslední zápas roku také nevyšelKRK - MBL 1:8, 22.kolo | Jana PoskerováTým osmé třídy ani v poslední zápase roku 2014 nebodoval, soupeř z Boleslavi byl ve střelbě lepší.
4.1.Vydařený vstup do nového roku přípravky 2006DKL - KRK 3:19, 0.kolo | Jana PoskerováDva zápasy čekaly zkraje roku na přípravku 2006 a oba byly pro krkonošské hráče vítězné.
5.1.Sedmáci pokračují ve vítězném taženíKRK - TRB 10:5, 18.kolo | Jana PoskerováTaké se soupeřem z Třebechovic si sedmáci poradili, i když o výsledku rozhodovala poslední třetina.
5.1.Sedmáci začali druhou polovinu soutěžeKRK - LIB 3:5, 1.kolo | Jana PoskerováSkvěle hrající tým sedmé třídy sice se soupeřem z Liberce nebodoval, ale ani na něj významně neztrácel, holt se hokejové štěstí přiklonilo k Tygrům.
5.1.Šestka zlepšuje hruHK2 - KRK 7:2, 23.kolo | Jana PoskerováAčkoliv šesťáci v Hradci nebodovali, jejich hra se vylepšuje. Jen tak dál, chlapci, všichni si přejeme, abyste si připsali body.
7.1.Jedeme, Krkonoše, jedemeJana PoskerováHC Krkonoše za sebou mají napříč kategoriemi spoustu odehraných zápasů. Některé týmy jsou na tom velmi dobře a soupeře mrazí, pokud se proti nim mají postavit, jiní se potýkají s nepřízní osudu, ale to už tak ve sportu bývá, nemůžou být všichni první.
9.1.V dalším domácím zápase přivítáme Medvědy z PelhřimovaVRC - PEL 7:4, 23.kolo | Raina TomanováVrchlabí má na svém programu na začátku roku 2015 tři domácí zápasy. Jeden z nich, ten s Nymburkem, již máme za sebou. HC Stadionu se podařilo rozhodnout 15 vteřin před koncem o výhře nad soupeřem 4:3. Další utkání bude tuto sobotu s Pelhřimovem, který přivítáme k odvetnému utkání. První vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, když zvítězilo rozdílem dvou branek 6:4.
10.1.Medvědi si body neodvezli ani na druhý pokusVRC - PEL 7:4, 23.kolo | Jana PoskerováTaké druhý zápas s týmem Medvědů z Pelhřimova skončil vítězstvím domácích hráčů HC Stadion Vrchlabí. Skóre zápasu otevřel Fořt a po něm Jirků, ale soupeři se povedlo ve druhé třetině vyrovnat. Až poslední třetina, kdy domácí skórovali 4x definitivně rozhodla o konečném výsledku zápasu.
11.1.Dohrávka proti BenátkámKRK - BEN 7:4, 20.kolo | Jana PoskerováV lednu sehrál mladší dorost odložené utkání proti Benátkám. Domácí Krkonoše potvrdili výsledkem roli favorita.
11.1.Lednový turnaj 2007KRK - RNK 8:2, 0.kolo | Jana PoskerováNejmladší kategorie se ke třem zápasům vydala do Hronova. Kluci dobře odehráli dva zápasy proti Rychnovu a Jaroměři, v zápase proti Hronovu ale pozapomněli bruslit a tak jim soupeř nasázel sedm branek.
12.1.Premiéra 2005 na velkém hřištiJIC - KRK 8:7, 1.kolo | Jana PoskerováVstup do prvního zápasu na celé hřiště 2005 nevyšel. Obrana i brankář zaspali a v 26 vteřině tým prohrával 0:2. Byla vidět nesehranost spojeného týmu, stejně jako rozdíl mezi brankáři. Při větší bojovnosti, kterou tým u některých postrádal, mohli i zvítězit.
13.1.Porážka sedmákůMBL - KRK 4:1, 2.kolo | Jana PoskerováNa ledě Mladé Boleslavi se krknošští hráči nedokázali prosadit.
13.1.Víkendová smůlu sedmákůKRK - BEN 4:5, 3.kolo | Jana PoskerováAni výhoda domácího prostředí nepomohla týmu sedmé třídy k výhře.
13.1.Chceme jít do play-off z nejvýhodnější pozice, přeje si trenér ŘeháčekRaina TomanováHC Stadion má tuto středu herní volno a tak jsme pro vás připravili krátký rozhovor s trenérem Josefem Řeháčkem. Co říká na diváckou kulisu, jak hodnotí dosavadní (ne)úspěchy týmu a na co se zaměřuje na trénincích? To vše se dozvíte z lednového rozhovoru.
15.1.Dorost zabodovalKRK - TAB 4:3, 25.kolo | Jana PoskerováProti silnému soupeři z Tábora se domácímu týmu mladšího dorostu podařilo odehrát vítězný zápas.
15.1.Třebíč opět bodovalaTRE - KRK 4:3, 26.kolo | Jana PoskerováZ dobře rozehraného zápasu proti Třebíči si hosté z Krkonoše přivezli pouze jeden bod a to i přesto, že po většinu času vedli.
15.1.Junioři konečně s bodyKRK - POP 7:3, 6.kolo | Jana PoskerováTři body si juniorský tým připsal v zápase s Velkými Popovicemi.
Další stránky
123>>