HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Mor.Budějovice - Vrchlabí 3:2

Z Moravských Budějovic veze Vrchlabí prohru

21.09.2013
Raina Jarošová
Ve druhém mistrovském utkání se HC Stadionu Vrchlabí nepodařilo vyzrát na sršně z Moravských Budějovic. Domácí tým vedl už 2:0, hosté ale dokázali vyrovnat. V 59. minutě však Budějovice zasadily poslední ránu a Vrchlabí si tak odváží prohru 2:3.
2.kolo, sobota 21.9.2013, 18:00
Mor.Budějovice
3:2
Helešic (Vejvoda) – Latner, Sechovec, Tobola, Sobotka, Tichý, Randa, Peroutka, Hobza – Kesner, Zahradník, Telesz, Kovalský, Matějka, Barták, Přidal, Pěška, Trojan, Vlček, Dostál, Paták
Luňák (Jechke) – Vondráček, Hamerský, Klement, Poskočil, Lenoch, Pulec, Provazník – Fořt, Filip M., Jakubec, Šťastný, Bláha, Březina, Chmelař, Jirků, Oppelt, Plichta, Gengel, Filip D.
Třetiny: 0:0, 2:1, 1:1  Branky a nahrávky: 31. Zahradník, 32. Pěška (Přidal), 59. Trojan (Pěška) – 36. Vondráček (M., Fořt), 48. Šťastný (Bláha). Rozhodčí: Humpoleček – Měkýš, Pospíšil. Vyloučení: 8:8 + Luňák (VRC) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 320.Průběh utkání: 0:0, 2:1, 3:2.