HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Rychnov nad Kněžnou 11:9

Vítězný turnaj 2008

10.01.2016
Jana Poskerová
Nedělní dopoledne strávili nejmladší hokejisté na svém domácím zimáku. Hostili soupeře z Rychnova a ze Dvora. Po lítém boji v prvním zápase proti Rychnovu a důrazné domluvě trenérů proti soupeři ze Dvora, se jim podařilo oba zápasy vyhrát.
4.kolo, neděle 10.1.2016, 09:00
HC Krkonoše
Rychnov nad Kněžnou
Děd, Gerstman - Kučera M., Turek, Buchar, Binder, Mach, Gabriel T., Losenický, Cerman, Posker, Mrkva, Srnský, Jon
Třetiny: 2:3, 5:2, 4:4  Branky a nahrávky: Kučera M. 5x, Gabriel T., Posker 2x, Cermna, Mach 2x .
Od začátku utkání kluci bojovali ve všech třech lajnách, přesto soupeř nedal svou kůži zadarmo. Byl to jeden z nejhezčích zápasů tohoto ročníku a tak po vyrovnaném boji kluci slavili vítězství.

Zpracováno z podkladů vedoucího mužstva Kamila Kučery