HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HK Mountfield HK 2:1

Ve druhém přípravném zápase výhra nad Hradcem

31.07.2007
Aleš Strouha
Hokejisté HC Vrchlabí ve svém druhém přípravném zápase rychle zapomněli na porážku od Mladé Boleslavi a po bezchybném výkonu v defenzivě porazili prvoligového soupeře HC Hradec Králové 2:1. Hosté se sice již ve 4. minutě ujali vedení gólem Vondráčka, avšak Vrchlabští vývoj zápasu otočili díky trefám Tvrdka a Pajiče.
přát., úterý 31.7.2007, 18:00
2:1
HK Mountfield HK
Falta (Ševčík) - Vyskočil, Chaloupka, Bendík, Gajdoš, Drbohlav, Giba, Matějíček, Vála, Hrach, Horčička, Kříž, Plodek, Rusnák, Zavacký, Tvrdek, Pajič, Brynecký, Valko, Dvořák, Hájek.
Dušek (31. Koutský) - Toužimský, Táborský, Burian, Hendrich, Pazdera, Višňák, Klement, Karlíček - Vítek, Roubík, Kadlec - Šeda, Koudelka, Vondráček - Fišer, Sakrajda, Volráb - Krätzer, Domin, Suchý.
Třetiny: 0:1, 1:0, 1:0  Branky a nahrávky: 33. Tvrdek, 55. Pajič (Vála) - 4. Vondráček (Vítek). Rozhodčí: Stolín - Samek, Bavíř. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 950.