HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 8:6

V divokém zápase byla pětka úspěšná

13.12.2012
Na vlastním ledě kluci hostili Jaroměř. V zápase padlo celkem 14 branek. Více jich však bylo v hostující síti a domácí tak vyhráli 8:6. Hattrick pro změnu zaznamenal Rychlovský. Haas si připsal dvě branky.
17., neděle 9.12.2012, 09:00
8:6
Jaroměř
Holubec, Šubrt P. - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt M., Mikysa, Teuber, Rychlovský
Jelínek - Derner, Gros, Hlavatá, Hájek, Kašpar, Kryštof, Nymsa, Syrovátko, Šebek, Šedivý, Štohanzl, Teuber, Záliš
Třetiny: 2:2 , 3:2 , 3:2  Branky Rychlovský 3, Haas 2, Teuber, Kroh, Šlaicher
Jaroměř se ujala vedení 2:0, ale v 19. a 20. minutě Krkonoše dokázali skórovat a vedení Jaroměře zlikvidovali. V druhé třetině znovu vedli hosté o gól, ale do třetí třetiny nastupovali s jednobrankovým vedením domácí. Ve třetí třetině Jaroměř vyrovnala na 5:5, ale za 27 vteřin již zase vedli Krkonoše. Domácí pak vytvořili tlak, vstřelili další dvě branky a na dvougólový rozdíl korigovali hosté až v předposlední minutě zápasu.