HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - Vrchlabí 2:2

V Hradci opět pouze dva góly

04.09.2007
Jakub Gabriel
Ani na desátý pokus se nepodařilo vstřelit vrchlabským hokejistům více jak dva góly za zápas. Energetici uhráli doma s prvoligovým nováčkem remízu 2:2. Hradečtí se ujali vedení ve 12. minutě. Při zaváhání v rozehrávce hostí bez problémů skóroval domácí Jaroslav Roubík. Hokejisté z Krkonoš našli odpověď na gól ve 29. minutě, když po přihrávce Krsteva využil početní výhodu tvrdou střelou Michal Kraučuk. V 52. minutě se dostali do vedení i hosté a druhý přesilovkový gól vsítil Ladislav Gengel. Vyrovnání ze strany domácích přišlo v čase 58:27. Přesnou střelou od modré vyrovnal Jan Kolář. Zatímco Hradečtí už mají konec přípravných utkání, Vrchlabí čeká ještě zítra poslední utkání před sezonou doma s Vlky z Jablonce.
přát., úterý 4.9.2007, 18:00
HK Mountfield HK
2:2
Dušek (Lochman) - Toužimský, Kolář, Karlíček, Hendrich, Pazdera, Klement, Burian, Lesák - Starý, Roubík, Kadlec - Haluza, Koudelka, Volráb - Fišer, Domin, Suchý - Šejnoha, Šeda.
Ševčík (Falta) - Rýgl, Hrach, Vyskočil, Chaloupka, Bendík, Višňák, Vojta, Krstev - Bárta, Pajič, Brynecký - Hruška, Horčička, Plodek - Kříž, Přeučil, Gengel - Kraučuk, Rapač, Nevyhoštěný.
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1  Branky a nahrávky: 12. Roubík, 59. Kolář (Starý) - 29. Kraučuk (Krstev), 52. Gengel (Bendík). Rozhodčí: Brandejs - Lučan, Petr. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. Diváci: 250. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.