HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hodonín - HC Krkonoše 5:1

Určitě ne v dobrém budou junioři vzpomínat na zápas v Hodoníně.
Hodonín
5:1
Luner, Šlapák - Vanek, Kukliš, Duchoslav, Flora, Sedlák, Výmola, Buřič, Janota, Kučera, Frolek, Prčík, Šála, Černohous, Tomi
Čáp - Kadavý, Junek, Marks, Souček, Kozák, Krsek, Srnský, Tatar, Smékal, Vacek, Dufek, Urban
Třetiny: 2:0, 2:1, 1:0  Branky a nahrávky: Černohous(Výmola), Kučera(Buřič, Vanek), Smékal(Dufek), Flora(Výmola, Vanek), Tomi(Černohous), Flora(Tomi)
Černohous otevřel skóre ve 12. minutě. O 5 minut později zvýšil Kučera na 2:0. Ve 22. minutě snížil náskok Smékal a dal svému týmu šanci na vyrovnání. To však Hodonín nepodcenil a ve 28. minutě Flora zvýšil na 3:1. Ve 33. minutě fauloval Kučera, což mělo na Krkonoše obrovský vliv. Dominik Marks si při tomto zákroku zlomil stehenní kost a tým to celkem rozhodilo. O dvě minuty později dostal hokejkou přes krk obránce Dufek, který zůstal ležet před brankovištěm, rozhodčí nechal hru běžet dál bez odpískání, toho využil Tomi a vsítil čtvrtý gól Hodonína. Třetí třetina Krkonoše dost bolela, osekávání, podražení, nic z těchto zákroků rozhodčí nepískal, ale chlapci se rvali statečně až do 58. minuty kdy Flora vstřelil pátý gól Hodonína.

Radovan Biegl: Utkání se lámalo ve dvou bodech, a to když jsme snížili zápas na 2:1. V průběhu hry jsme měli příležitosti, ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Domácí nám pak rychle utekli na rozdíl tří branek. Další nepříjemností je zranění jednoho z našich hráčů, který má zlomenou stehenní kost a zůstává ve zdejší nemocnici. Z tohoto jsem podstatně více rozezlený, než z dnešní prohry.