HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 8:2

Šesťáci v Liberci dostali osm branek

27.11.2012
Kluci z šesté třídy prohráli v Liberci 2:8. Branky krkonošských vstřelili Matloch a Rychlovský.
16.kolo, sobota 24.11.2012, 10:00
Liberec
8:2
Pozner, Zajíček, Adamec, Dupal, Žůrek, Liška, Dospěl, Nikolič, Virág, Vomáčka, Bartoš, Šuráň, Havlíček, Škvarek, Matějka, Vála, Křepelka
Kozák, Pluháček, Lanta,Husár,Lukeš, Mikysa, Moravec Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír
Třetiny: 1:1, 3:1, 4 : 0   Branky a nahrávky: Matloch, Rychlovský (Šír)
Hned od první třetiny jsme se statečně bránili nájezdům libereckých, kteří byli neustále před naší bránou. V 6. minutě jsme inkasovali první gól a to díky nařízenému trestnímu střílení. Odpovědět se nám podařilo až 7 vteřin před koncem 20 minuty. Za stavu 1:1 jsme vstupovali do druhé třetiny. Tento nerozhodný stav nám však dlouho nevydržel, protože jsme ve 23.minutě dostaly další dva rychlé góly za sebou. My jsme pak dokázali proměnit až ve 35.minutě. Třetí třetina už byla z naší strany poznamenána velkou únavou, neboť jsme toto utkání hráli jen ve 12 hráčích. Bohužel jsme dostali další 4 góly a výhru si nechali doma liberečtí.