HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Cipísci HC Nová Paka/Jičín - HC Krkonoše II 13:8

Nejmladší prohráli s Novou Pakou/Jičínem

22.12.2012
Tomáš Pavlík
Krkonošské naděje hráli s týmem Nové Paky/Jičína. Souboj dvou složených týmu vyzněl lépe pro ten domácí a krkonošští prohráli 8:13. Sedm z osmi branek Krkonoš vstřelil Perička, ten zažil opravdu perfektní zápas.
6.kolo, sobota 22.12.2012, 09:00
Cipísci HC Nová Paka/Jičín
HC Krkonoše II
Kundrík - Mach, Otevřel, Trejbal, Oborník, Kotlár, Lejdar, Rakouský, Rajm
Brádler - Sporysch, Fiala, Novotný, Perička, Rychlovský, Pochop, Vedral, Nič, Grof, Zábranský
Třetiny: 7:1, 1:4, 5:3  Branky: Perička 7, Zábranský
Zápas začínal v brzkých 9 hodin a na naše chlapce už dýchla předvánoční klidná atmosféra, než se rozkoukali prohrávali jsme 7:0. Druhou třetinu jsme zlepšeným výkonem dokázali korigovat vývoj utkání a přiblížit se soupeři na dostřel.Třetí část zápasu již opět vyzněla jednoznačně pro soupeře a vývoj utkání kontroloval až do konce.