HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 1:5

Juniorka podlehla doma Hradci Králové

09.10.2013
Junioři v zápase s Hradcem ukončili třízápasovou sérii výher, když doma prohráli 1:5. Jedinou branku zaznamenal ve třetí třetině Marks.
5.kolo, pátek 4.10.2013, 19:30
1:5
HC Hradec Králové
Čáp, Abrahám- Havel, Kadavý, Souček, Dufek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Augustín, Krsek
Veselý - Bernart, Matějček, Rejl, Bezděk, Souček, Kulhánek, Novotný, Suk, Procházka, Nedvídek, Žemlička, Šeps, Kastner, Wolf, Bartoň, Hlavatý, Jebavý, Ouzký, Tvrdík
Třetiny: 0:2, 0:1, 1:2  Branky a nahrávky: Matějíček (Nedvídek), Bartoň (Kulhánek), Jebavý (Kulhánek), Nedvídek( Procházka, Žemlička), Kulhánek (Hlavatý, Jebavý), Krsek (Marks)
Již v 10. minutě Matějíček využil přesilovou hru a dostal svůj tým do vedení. O dvě minuty později Bartoň vsítil druhý gól za záda Čápa a Hradec se opět radoval. V 15. minutě nešťastný odrazem srazil puk hostující hráč do obličeje Vencla a ten musel kvůli zranění odstoupit ze zápasu. Druhá třetina pro domácí nezačala moc šťastně, hned ve 32. minutě se trefil do branky Jebavý a zvýšil náskok hostí na 0:3. Domácím se stále nedařilo, ve 30. minutě byl úderem na hlavu zraněn druhý útočník Janoušek domácího celku, který také musel odstoupit ze zápasu. Rozhodčí tento úder posoudil jako nešťastnou náhodu a hrálo se bez potrestání dál. Soupeř otevřel skóre i třetí třetiny a to již ve 41. minutě, Nedvídek tím zvýšil náskok o 4 branky. Krkonoše se snažili dát nějaký ten gól, ale stále bez úspěchu, ba naopak v 54- minutě Hradec opět využil přesilovou hru a upevnil na 0:5. V 56 minutě Marks nahrál před branku a Krsek vsítil branku. Skóre 1:5 vydrželo už do konce zápasu.