HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Strakonice 7:1

Juniorka bez problému porazila Strakonice 7:1

01.10.2013
Tomáš Pavlík
V domácím utkání porazili krkonošští mladíci hosty ze Strakonic 7:1. Dvakrát se trefil Srnský.
3.kolo, pátek 27.9.2013, 19:30
HC Krkonoše
7:1
Strakonice
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Junek, Dufek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Augustín, Krsek
Havelec - Štrobl, Mikulík, Křenek, Kordík, Vavřík, Schovánek, Rajtmajer, Janoch, Řezník, Gross, Škoda
Třetiny: 1:0, 3:0, 3:1  Branky a nahrávky: Vacek (Smékal, Tatar), Srnský(Kozák), Srnský(Krsek), Krsek (Janoušek, Vencl), Smékal (Vacek, Dufek), Křenek (Vavřík), Marks (Srnský, Kadavý), Kozák (Marks, Srnský).
Ve 4. minutě projel Tatar středním pásmem, přihrál Smékalovi a ten ještě přihrál Vackovi, který úspěšně zakončil a tím otevřel skóre zápasu. Na druhý gól jsme museli čekat až do druhé třetiny. Ve 26. minutě vsítil druhý gól Srnský a o minutu později opět překonal Havelce Srnský a zvýšil vedení domácího týmu na 3:0. Ve 28. minutě zakončil Krsek druhou třetinu na 4:0. Třetí třetinu otevřel Smékal a upevnil vedení domácím na 5:0. Hosté v 52. minutě poprvé a naposledy překonali domácího gólmana a upravili výsledek na 5:1. Marks v 53 minutě opět překonal Havelce a zvýšil už na 6:1. Ještě v poslední minutě uzavřel skóre na 7:1 Kozák.